Reklama
placeholder
News

Maciej Musiał jest singlem? Olga Buława to podobno przeszłość

Maciej Musiał jest singlem? Olga Buława to podobno przeszłość

Fot. Instagram.com/maciejmusial_official/olgabulawa

Reklama
Reklama
placeholder

Maciej Musiał znowu jest singlem? Wygląda na to, że związek 24-letniego aktora z kilka lat starszą Olgą Buławą to już przeszłość.

Maciej Musiał do Bedoesa: „Chodź się całować” >> 

Maciej Musiał i Olga Buława rozstali się? 

Maciej Musiał jest jednym z najpopularniejszych (i najprzystojniejszych ;-)) młodych aktorów. Niestety gwiazdor nie ma szczęścia w miłości. Kilka miesięcy temu mówił w wywiadach, że nadal szuka dziewczyny, która „zostanie jego towarzyszką życia”. Co prawda niedługo później portale podawały, że serce Musiała jest zajęte, ale wygląda na to, że ten związek nie przetrwał. Mówi się, że Maciej Musiał, po kilku miesiącach znajomości, rozstał się z 28-letnią Miss Polski 2018 Olgą Buławą, która na co dzień pracuje jako stewardessa. 

Trudno nazwać relację z Olgą związkiem. To był raczej przelotny romans, a Maciek znowu szuka dziewczyny – czytamy na portalu Wirtualna Polska, który powołuje się na swojego informatora.

Maciej Musiał ma nową dziewczynę! To Miss Polski >> 

Chociaż dopiero niedawno pojawiły się informacje, że Maciej Musiał znowu jest singlem, media już rozpisują się, że ktoś inny wpadł mu w oko. Kandydatką na nową dziewczynę aktora ma być uczestniczka programu The Voice of Poland – Alicja Szemplińska.

Jesteśmy pewni, że takie ciacho długo nie będzie samo! ;-) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama