News

Maciej Musiał jest singlem? Olga Buława to podobno przeszłość

Maciej Musiał jest singlem? Olga Buława to podobno przeszłość

Fot. Instagram.com/maciejmusial_official/olgabulawa

Maciej Musiał znowu jest singlem? Wygląda na to, że związek 24-letniego aktora z kilka lat starszą Olgą Buławą to już przeszłość.

Maciej Musiał do Bedoesa: „Chodź się całować” >> 

Maciej Musiał i Olga Buława rozstali się? 

Maciej Musiał jest jednym z najpopularniejszych (i najprzystojniejszych ;-)) młodych aktorów. Niestety gwiazdor nie ma szczęścia w miłości. Kilka miesięcy temu mówił w wywiadach, że nadal szuka dziewczyny, która „zostanie jego towarzyszką życia”. Co prawda niedługo później portale podawały, że serce Musiała jest zajęte, ale wygląda na to, że ten związek nie przetrwał. Mówi się, że Maciej Musiał, po kilku miesiącach znajomości, rozstał się z 28-letnią Miss Polski 2018 Olgą Buławą, która na co dzień pracuje jako stewardessa. 

Trudno nazwać relację z Olgą związkiem. To był raczej przelotny romans, a Maciek znowu szuka dziewczyny – czytamy na portalu Wirtualna Polska, który powołuje się na swojego informatora.

Maciej Musiał ma nową dziewczynę! To Miss Polski >> 

Chociaż dopiero niedawno pojawiły się informacje, że Maciej Musiał znowu jest singlem, media już rozpisują się, że ktoś inny wpadł mu w oko. Kandydatką na nową dziewczynę aktora ma być uczestniczka programu The Voice of Poland – Alicja Szemplińska.

Jesteśmy pewni, że takie ciacho długo nie będzie samo! ;-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

gęgsta

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

thank you 2018 ?

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jose Miguel Tabasco #komugiermka #mogepasckonie #aniazzielonegowzgorza

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sturm und Drang

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Welcome on board!??‍✈️ Ponieważ dużo osób zadaje pytania o mundur postaram się coś o tym napisać. Ważnym elementem naszej pracy jest dyscyplina mundurowa. Poza samym mundurem, który zawsze musi wyglądać idealnie, nasz makijaż, fryzura i paznokcie muszą być nienaganne i zgodne z przyjętym standardem. To samo dotyczy biżuterii i zegarka dlatego nie zobaczycie raczej stewardesy z wielkimi kolczykami, zegarkiem hello kitty czy z kolorowymi włosami?? . Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć odcinka „no to lecę” z Singapuru to dziś o 21:25 na @tvnstyle_official możecie obejrzeć powtórkę??? ____________________ #flightattendantlife #cabincrew #airline #uniform #scarf #neckerchief #crew #beauty #makeup #dyscyplina #workmakeup #tv #dreamliner #boeing #warsaw #miami #polishgirls? #outfittoday #lovemyjob? #olgabulawa

Post udostępniony przez Olga Buława (@olgabulawa)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.