Reklama
placeholder
News

Czy Maciej Musiał uprawia seks bez ślubu? Aktor odpowiedział!

Czy Maciej Musiał uprawia seks bez ślubu? Aktor odpowiedział!

Fot. Instagram.com/maciejmusial_official

Reklama
Reklama
placeholder

Czy Maciej Musiał uprawia seks bez ślubu? Aktor odpowiedział na to pytanie dość jednoznaczną reakcją. Jesteście zdziwieni? 

Maciej Musiał uratował córkę prezydenta! Wiedzieliście o tym? >> 

Niedawno Maciej Musiał był gościem programu W Roli Głównej. 24-letni aktor zdradził Magdzie Mołek nie tylko kilka szczegółów z życia zawodowego, lecz także prywatnego. W czasie wywiadu gwiazdor musiał m.in. szybko odpowiedzieć na zadane pytania przy pomocy tabliczek, które przedstawiały kciuk skierowany w dół lub ogień. Właśnie w tej części programu Magda Mołek zapytała Macieja Musiała czy według niego jest coś złego w seksie przed ślubem.

Sorry, mamo – powiedział aktor i podniósł do góry „ognistą” tabliczkę. ;-)

Reakcja aktora raczej jasno wskazuje na to, że seks przedmałżeński nie jest dla niego problemem. To może dziwić fanów Musiała, ponieważ 24-latek  wiele razy podkreślał jak bardzo ważna jest dla niego wiara w Boga.  

Maciej Musiał jest katolikiem i wspiera LGBT >> 

Maciej Musiał zdobył się na jeszcze jedno wyznanie. Aktor przyznał, że jego marzeniem jest założenie rodziny i zdradził co przyciąga go do kobiet.

Chciałbym mieć rodzinę, dzieci, dom. Jak wchodzę w każdy związek, to myślę o tym. Nie chciałbym przez całe życie tylko randkować i spotykać się na chwilę. Charakter kobiety jest najważniejszy, to jest seksi. Musi to być kobieta z pasjami, pozytywna – powiedział.

Maciej Musiał ma nową dziewczynę! To Miss Polski >> 

Od jakiegoś czasu mówi się, że Maciej Musiał spotyka się z Olgą Buławą. Rok temu 28-latka zdobyła tytuł Miss Polski, a na co dzień pracuje jako stewardessa w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama