Reklama
placeholder
News

Maciej Musiał na wakacjach w Alpach. Ale widoki (nie tylko gór)

Maciej Musiał na wakacjach w Alpach. Ale widoki (nie tylko gór)

fot. instagram.com/maciejmusial_official/

Reklama
Reklama
placeholder

Maciej Musiał jest aktorem, który swoją przygodę ze sceną rozpoczął już w młodym wieku. W latach 2011–2020 wcielał się w postać Tomka Boskiego - najstarszego syna w serialu telewizyjnym Rodzinka.pl. Oprócz działalności aktorskiej 28-latek próbuje swoich sił w telewizji jako prezenter. W lipcu 2023 roku Musiał podzielił się z fanami swoim najnowszym, odbiegającym od jego typowych pasji, osiągnięciem, jakim jest zdobycie przez Restaurację Muzealną prestiżowego odznaczenia gwiazdką Michelin. Aktor, który jest jej współwłaścicielem, z dumą opublikował obszerny wpis pełen podziękowań.

Na początku września 2023 roku Maciej Musiał wybrał się na wycieczkę w Alpy.  Fani zgodnie uznali, że na zdjęciach dobrze prezentują się nie tylko tamtejsze krajobrazy.

Maciej Musiał na wakacjach. Fani podziwiają nie tylko widoki, ale i samego aktora

Na początku września Maciej Musiał postanowił odpocząć w górzystym klimacie włoskich Alp. Aktor chętnie dzieli się zdjęciami z ognisk, wycieczek łodzią oraz kąpieli. Zdjęcia spotykają się z ogromnym uznaniem internautów. Fani są zachwyceni pięknem natury, a jednocześnie formą aktora. 

Podobają wam się nowe zdjęcia Macieja Musiała? 

Jest forma Maciek 🫣🙌🙌💪💪💪

Więcej zdjęć bez koszulki, proszę 🤣🙏🙈

Ale piękne widoki! 🤩

Jeny ale hot

Maciek jesteś przepiekny

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama