Reklama
placeholder
News

Madonna trafiła do szpitala, nie było z nią kontaktu. Przekłada koncerty

Madonna trafiła do szpitala, nie było z nią kontaktu. Przekłada koncerty

fot. Instagram: @madonna

Reklama
Reklama
placeholder

W środę 28 czerwca 2023 roku zagraniczne media poinformowały, że Madonna trafiła do szpitala i przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. W związku z tym artystka musiała przełożyć rozpoczęcie swojej najnowszej trasy koncertowej. Co wiadomo o jej obecnym stanie zdrowia?

Mia Tattoo miała wypadek samochodowy. Ma złamany kręgosłup, bliscy zbierają na leczenie >>

Madonna trafiła do szpitala. Koncerty przełożone

Jak dowiedział się portal Page Six, w sobotę 24 czerwca 2023 roku Madonna została znaleziona nieprzytomna w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku. Zaraz potem została przewieziona do szpitala, gdzie trafiła prosto na OIOM i została zaintubowana. Informację potwierdził menedżer artystki, Guy Oseary, który przekazał, że u Madonny rozwinęła się poważna infekcja bakteryjna.

Menadżer Madonny twierdzi, że po kilku dniach spędzonych na OIOM-ie stan zdrowia artystki się poprawia. Mimo to będzie musiała chwilowo zrezygnować ze wszystkich zobowiązań zawodowych, w tym trasy koncertowej Celebration Tour, z okazji 40. rocznicy wydania singla Holiday. Rozpoczęcie trasy koncertowej ma zostać przełożone na inny termin, o czym fani powinni zostać poinformowani już niebawem. 

Najbogatsze kobiety USA: Rihanna, Taylor Swift, Madonna. Kto jeszcze? >>

Madonna może liczyć na stałe wsparcie swojej rodziny i przyjaciół. Jeden z nich stwierdził, że obecny stan zdrowia artystki może mieć związek z przemęczeniem:

Przygotowując się do trasy, przez kilka tygodni pracowała intensywnie po 12 godzin dziennie w Nassau Coliseum, hali sportowej zlokalizowanej nieopodal Nowego Jorku. Mocno ćwiczyła i przykładała się do pracy.

Kolejna osoba bliska artystce przekazała portalowi Daily Mail, że stan zdrowia Madonny był naprawdę poważny, a jej rodzina bała się, że może ją stracić:

Przez ostatnie dni nikt nie wiedział, w jakim kierunku rozwinie się sytuacja. Jej rodzina była przygotowana na najgorsze. Wszyscy trzymali to w tajemnicy od soboty. Bliscy obawiali się, że naprawdę mogą ją stracić, bo na to coraz wyraźniej wskazywała sytuacja.

Celebration Tour początkowo miało się rozpocząć się 15 lipca 2023 roku, zakończyć 30 stycznia 2024 roku i składać się z 35 koncertów.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama