News

Maffashion pokazała zdjęcie bez makijażu. "Pani przebarwienia"

Maffashion pokazała zdjęcie bez makijażu. "Pani przebarwienia"

fot. instagram.com/maffashion_official

Maffashion pokazała się bez makijażu. Popularna influencerka zaskoczyła swoich fanów niecodzienną fotografią. Pani przebarwienia – napisała zdjęcie.

Julia Kuczyńska znana jest jako Maffashion. Od wielu lat jest jedną z czołowym influencerek i blogerek modowych. Często uczestniczy w sesjach zdjęciowych, z których umieszcza liczne fotografie. Choć Kuczyńska przyzwyczaiła nas do profesjonalnych i starannie przemyślanych ujęć, to nie boi się pokazać również z trochę mniej idealnej strony.

Sebastian Fabijański został… malarzem. „Prymityw maluje” >>

Maffashion pokazała się bez makijażu

Julia Kuczyńska jako profesjonalna blogerka modowa często pokazuje zdjęcia w pełnych stylizacjach. Tym razem postanowiła zaskoczyć swoich fanów i na swoim profilu na Instagramie pokazała się chwilę po zmyciu makijażu.

Świeżo po zmyciu... #nofilter #paniprzebarwienia – podpisała zdjęcie.

Na fotografii widać, że influencerka zmaga się z drobnymi przebarwieniami skóry. Nad jej wargą widnieje mała blizna, którą Kuczyńska ma od dzieciństwa. Jak sama kiedyś przyznała, bardzo ją lubi i uważa za swój atut. Obserwatorzy Julii docenili fakt, że inluencerka pokazuje fanom, że każdy z nas ma jakieś mankamenty, których nie trzeba się wstydzić.

Jesteś piękną kobietą i to jest mega fajne, że jako influencerka od czasu do czasu pokazujesz się bez filtra. Dajesz tym samym świetny przykład chociażby dla młodych ludzi, którzy w świecie iluzji jakim czasem zdaje się być świat instagramowy , pokazujesz że bycie naturalnym jest ok :) Ale kurcze ile to trzeba mieć siły aby wystawiać się na odstrzał, szacun serio tzn to prawda, że z wiekiem człowiek nabiera dystansu a po 30 tce to już w ogóle:) Podziwiam chociażby za cierpliwość co do niektórych internetowych hejtów chociaż pewnie po tylu latach w branży uodporniłaś się na hejt.

Mam podobną cerę i nawet nie wiesz jak mi lżej teraz.. bo bez urazy ale „modelki” ( Ty Julka przecież nią jesteś) też nie mają idealnej twarzy a mimo to są piękne ? na sobie zawsze widzi się kompleksy bardziej niż na kimś a widząc Te zdjęcie mogę stwierdzić, że moja wcale nie jest taka straszna... dziękuję.

Jak dla mnie wygląda to uroczo, na pierwszy rzut oka jakbyś miała piegi!

Też kilka dni temu nareszcie wstawiłam zdjęcie bez makijażu na mój profil.

Stuu i Fagata pogodzili się? „Od zawsze mi pomagał” >>

Chcielibyście widzieć więcej naturalnych zdjęć u influencerów?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Świeżo po zmyciu... #nofilter #paniprzebarwienia ☺️

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z tak pięknym telefonem nawet prosty look nabiera charakteru 💜 #GalaxyZFlip #ad

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj