Reklama
placeholder
News

Maffashion zdradziła sekret swojej figury. Tych produktów unika

Maffashion zdradziła sekret swojej figury. Tych produktów unika

fot. instagram.com/maffashion_official/

Reklama
Reklama
placeholder

Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Influencerka zwłaszcza na Instagramie chce pozostawać w kontakcie z fanami. W momencie pisania artykułu jej konto obserwuje prawie półtora miliona osób. Co jakiś czas mają oni możliwość zadawania pytań celebrytce, która organizuje sesję Q&A na swoim InstaStory.

Miss Universe 2023: polska reprezentantka. Kim jest Angelika Jurkowaniec? >>

Maffashion - dieta. Co je, a czego unika influencerka

16 listopada 2023 roku Maffashion znalazła czas, by odpowiedzieć na kilka zagadnień, które nurtowały obserwujących. Wyznała, że w tym czasie jej synek przebywał u swojego taty, a ona miała chwilę dla siebie. Najwięcej pytań dotyczyło tego, co robi, że ma taką figurę. Celebrytka postanowiła bardzo wyczerpująco odpowiedzieć na to pytanie.

Ja od wielu lat ważę bardzo podobnie. Może wizualnie na przykład wydawało się, że tych kilogramów jest więcej, ale te osoby, które mają problemy z tarczycą to wiedzą jak to jest. Chora tarczycę, albo jeszcze nie daj Bóg tak jak ja kiedyś, była ona u mnie źle leczona, to przez to nabiera się wody w ciele. Wtedy jest po prostu taka opuchlizna mimo, że waga może być niska, normalna to człowiek wygląda bardziej na takiego opuchniętego i ta woda gdzieś się trzyma. 

Co robię, że mam taką figurę? Ja przede wszystkim przez tyle lat wiem co ja mam jeść, co mi służy, a co mi nie służy. Przed ważnymi sesjami czy eventami nie jem glutenu. Makaronów, pizzy, frytek i nawet orzechów, bo od nich puchnę. Znam swoje ciało i wiem co mi służy. 

Maffashion dodała, że jest aktywną osobą, dużo się rusza. Klucz do tego jak wygląda to jej zdaniem świadomość tego, co je oraz znajomość swojego ciała. Na koniec wyznała, że nie lubi słodyczy, a jeśli ma do wyboru słone czy słodkie to zdecydowanie wybiera to pierwsze. 

Michał Szpak nago na zdjęciu. 'Odarty z fałszu' >>

p>

 

p>

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama