News

Maffashion: dresy jej marki to plagiat? „Czasem inspiracją jest jakiś detal”

Maffashion: dresy jej marki to plagiat? „Czasem inspiracją jest jakiś detal”

Fot. Instagram.com/maffashion_official

Dresy od marki Maffashion to plagiat? Projekty Eppram przypominają te, które proponuje jedna z brytyjskich marek. Julia Kuczyńska skomentowała podobieństwo.

Wybory w USA: Kanye West bez ŻADNEGO głosu. Będzie kandydował jeszcze raz? >> 

Dresy od Eppram splagiatowane? Komentarz Maffashion 

Niedawno asortyment marki Eppram, którą Maffashion współtworzy z Laną Nguyen, poszerzył się o bluzy i spodnie dresowe z charakterystycznymi przeszyciami.

Jak informuje Pudelek.pl, jedna z fanek przesłała do redakcji zdjęcia dresów brytyjskiej marki Sampaix Studio, które są bardzo podobne do tych od Eppram. Przedstawiciele portalu pokazali Julii Kuczyńskiej zdjęcia konkurencyjnej firmy i poprosili o komentarz.

What? Szczerze? Pierwszy raz widzę. Można mi wierzyć lub nie. Nasze są zrobione widać na tym samym patencie. To są nasze inspiracje w kwestii tylko przeszyć. Od razu wiedziałyśmy, że chcemy zrobić dresy z motywem przeszyć na zewnątrz. Potem już było upinanie, szycie i dopracowywanie... Data wstawienia tamtego dresu, który my pokazaliśmy, jest też z lipca. Nie ma opcji na tak szybką produkcję. Nasze całe dresy już były uszyte. Ktoś na świecie też miał taki pomysł – mówiła blogerka.

Kourtney Kardashian nosi ubrania od Maffashion! Co wybrała? >> 

Jak czytamy, Pudelek.pl przekazał Maffashion, że dresy z podobnymi przeszyciami co w marce Eppram pojawiły się w ofercie Sampaix Studio już kilka lat temu.

Ok. Już weszłam na ich profil. Myślałam, że to nowa kolekcja tej firmy. Widzę, że oni robią głównie takie. No nic. Szukam jeszcze mojej i Lany konwersacji, jaki był proces ich powstawania i jak pracowałyśmy nad tymi szwami inspirując się tymi z topów. Tej marki nie znałam. Nad projektami pracujemy wspólnie z Laną. Czasem inspiracją jest jakiś detal... I tu jak widać się on powielił z tym, co ktoś też już u siebie ma. Niemniej jednak uważam, że nasze dresy są inne. Aczkolwiek wiadomo, oparte na tym samym motywie. Po prostu to motyw przeszyć na odzieży. I tyle – cytuje wypowiedź Julii Kuczyńskiej serwis.

Maffashion przesłała też do redakcji screeny rozmowy ze wspólniczką, kiedy omawiały projekty dresów. Zobaczycie je tutaj.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@aaocckaac P1_NATURAL & BROWN- restock soon

Post udostępniony przez SAMPAIX STUDIO (@sampaixstudio)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

P1_NATURAL

Post udostępniony przez SAMPAIX STUDIO (@sampaixstudio)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SAMPAIX STUDIO (@sampaixstudio)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Website Live now sampaix.co.uk

Post udostępniony przez SAMPAIX STUDIO (@sampaixstudio)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@eppram_official 🔥🌈🏺SOON / @augustynkaa raz jeszcze dziękujemy za nasze grafiki 💪🏼

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.