News

Maffashion o ślubie z Sebastianem Fabijańskim. Szczera odpowiedź!

Maffashion o ślubie z Sebastianem Fabijańskim. Szczera odpowiedź!

Fot. Instagram.com/maffashion_official/ YouTube.com/AsfaltRecords

Maffashion dostała pytanie o małżeństwo. Blogerka szczerze odpowiedziała! Co myśli na temat zalegalizowania związku?

Magda Gessler WZIĘŁA ŚLUB?! Wymowny wpis na Facebooku >> 

Co jakiś czas odżywają spekulacje na temat tego, czy Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański staną na ślubnym kobiercu. Kiedy pod koniec 2020 roku portale donosiły o tym, że wiosną planują zostać mężem i żoną, aktor i blogerka zdementowali te plotki. Jakiś czas temu kolejne komentarze na temat zmiany stanu cywilnego Maffashion wywołało jej zdjęcie w sukni ślubnej, które pojawiło się na Instagramie.

Maffashion weźmie ślub?

Niedawno Julia Kuczyńska zorganizowała  na swoim profilu zabawę, w której miała wybrać jedną rzecz spośród dwóch zaproponowanych przez fanów. Jeden z obserwatorów wprost zapytał czy blogerka wybiera małżeństwo czy nieformalny związek.

Maffashion w SUKNI ŚLUBNEJ! [FOTO] >> 

Może kiedyś… Nigdy nie należałam do dziewczyn marzących, śniących o białej sukni, wielkiej imprezie i TYM dniu. Nie czuję potrzeby, ale nie wykluczam. Po prostu nie widzę konieczności hajtania się. Jeśli kiedyś przyjdzie ochota, wtedy będzie to piękny dzień – odpisała gwiazda.

Takiej odpowiedzi się spodziewaliście?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.