News

Maffashion sprzedaje dom, by odciąć się od przeszłości?

Maffashion sprzedaje dom, by odciąć się od przeszłości?

Fot. Instagram.com/maffashion_official

Maffashion chce sprzedać dom? Julia Kuczyńska miała wystawić na sprzedaż willę, którą urządzała z Sebastianem Fabijańskim.

Maffashion i Sebastian Fabijański odbudują relację? Kuczyńska odpowiedziała >> 

Na początku lipca blogerka ogłosiła, że rozstała się z ojcem swojego dziecka. Przypomnijmy, że we wrześniu 2020 roku Maffashion i Sebastian Fabijański doczekali się syna Bastiana Jana.

Niedawno pojawiły się informacje, że aktor sprzedał pierścionek zaręczynowy, który oddała mu była partnerka. Teraz mówi się, że Maffashion sprzedaje  ponad dwustumetrową posiadłość.

Maffashion sprzedaje dom po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim?

Maffashion nie wyobrażała sobie, by mieszkać w domu, który urządzała razem z Sebastianem Fabijańskim. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że przez wzgląd na syna będzie miała z nim styczność już na zawsze, ale chce, jak tylko może, zatrzeć ślady smutnej przeszłości – donosi portal Plotek, powołując się na informatora.

Daria Zawiałow żegna się ze sceną i fanami. Kiedy i na jak długo? >>

Maffashion i Sebastian Fabijański z synem zamieszkali w nowym domu w 2021 roku. Julia Kuczyńska dzieliła się z fanami tym, jak postępuje remont i pokazywała wnętrza nieruchomości. 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.