News

Magda Gessler – sklep internetowy. Co można tam kupić i ile trzeba zapłacić?

Magda Gessler – sklep internetowy. Co można tam kupić i ile trzeba zapłacić?

Fot. Instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler otworzyła sklep internetowy. Co można kupić u słynnej restauratorki i ile trzeba zapłacić za zakupy?

Magda Gessler krytykowana za ceny w nowej restauracji. 60 złotych za zupę to przesada? >> 

Jakiś czas temu Magda Gessler postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom gości swojej restauracji U Fukiera i otworzyła sklep internetowy. W Delikatesach u Fukiera można znaleźć wszystko to, co na co dzień jest serwowane w warszawskim lokalu. W ofercie są dania główne, zupy, wędliny, sery, przetwory, tłoczone soki, marynaty i kiszonki oraz grzyby.

Zamówienia są wysyłane od poniedziałku do czwartku, tak aby nie leżały przez cały weekend w magazynie firmy kurierskiej. Dbamy, aby nasze produkty docierały do Państwa świeże – czytamy na stronie nowego sklepu Magdy Gessler.

Magda Gessler – Delikatesy u Fukiera – ceny

Duże kontrowersje budzą ceny produktów dostępnych w sklepie Magdy Gessler. W Delikatesach u Fukiera za słoik (900 ml) bigosu, gołąbków cielęcych, gulaszu czy pulpetów trzeba zapłacić 60 złotych. Słoik kapusty kiszonej i ogórków kiszonych (900 ml) kosztuje około 20 złotych, a 250 gramów sera koziego to koszt ponad 40 złotych. Słoik zupy (900 ml) u Magdy Gessler kosztuje od 45 do 50 złotych.

Zamówienia w Delikatesach u Fukiera można składać z całej Polski. Za dostawę za pośrednictwem kuriera trzeba zapłacić 25 złotych. Jeśli jednak zrobimy zakupy za więcej niż 250 złotych – dowóz jest darmowy.

Na jakiej diecie jest Ewa Farna? Zdradziła co je >>

Na stronie sklepu internetowego Magdy Gessler znajdziemy zapewnienia, że „wizytówką Delikatesów u Fukiera jest ogromna dbałość nie tylko o jakość, ale i o pochodzenie produktów”.

Zrobilibyście tam zakupy? 

 

Spełniamy Wasze prośby i marzenia! 🧡💜 Teraz to co gotujemy U Fukiera możecie również mieć w swoim domu w każdym miejscu...

Opublikowany przez Restauracja U Fukiera Magda Gessler Środa, 25 listopada 2020

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.