News

Magda Gessler przywłaszczyła futro od Gabriela Seweryna? „Czy ty masz troszeczkę honoru?”

Magda Gessler przywłaszczyła futro od Gabriela Seweryna? „Czy ty masz troszeczkę honoru?”

Fot. Instagram.com/magdagessler_official/gabriel_seweryn

Magda Gessler przywłaszczyła futro od Gabriela Seweryna? Były uczestnik Królowych Życia opublikował komentarz na profilu restauratorki.

Królowe Życia: dlaczego Gabriel i Rafał odeszli? >> 

Gabriel Seweryn zdobył popularność dzięki udziałowi w show Królowe Życia. Pochodzący z Głogowa projektant futer wystąpił w programie ze swoim ówczesnym partnerem Rafałem Grabiasem. Przez osiem edycji para dzieliła się z widzami swoim codziennym życiem. 

Magda Gessler nie oddała futra Gabrielowi Sewerynowi?

Niedawno Gabriel Seweryn opublikował komentarze pod jednym z postów Magdy Gessler. Wpis jest dość nieskładny, jednak możemy z niego wywnioskować, że projektant twierdzi, że prowadząca Kuchenne Rewolucje w grudniu pożyczyła od niego futro warte 3 tysiące złotych i do tej pory go nie zwróciła. Zachowujemy pisownię oryginalną. 

Witam cię Magda z tej strony Gabriel Seweryn około 10 grudnia wziąć ode mnie byłem wartości 3000 zł chciałeś uszy dla swojego przyjaciela futro prezencie ani nie uczyłaś futra ani się ze mną nie spotkać bo nie miałeś na to czasu ani nie oddałaś mi byłemu dzwonię do ciebie piszę a ty nie zbywasz. Czuję że tak za dwa dni za trzy dni bo nie wiesz gdzie to gosposia położyła a że zaraz mi dowiozą do słodko słony aże tak aże siak czy ty masz troszeczkę honoru jak tak można jak tak można ludzi traktować zastanów się nad sobą – cytuje post Gabriela Seweryna m.in. Pudelek.pl.

Płyta Friza i Ekipy już za chwilę! Teledyski kręcą w Dubaju >>

W kolejnym komentarzu projektant zapowiedział, że jeśli nie otrzyma futra z powrotem, nagra InstaStory, w którym opowie o całej sytuacji.

Chcesz to jeszcze mogę dorzucić do tego zdjęcia konwersacji naszej wspólnej myślę żemedia się tym bardzo zainteresują jaka jesteś słowna w stosunku do innych ludzi że traktujesz innych jak gó*no Ja się nie czuje jak g*wno więc sobie nie życzę i żądam zwrotu mojego byłemu bo jak nie to zrobić dzisiaj insta story odnośnie całej zaistniałej sytuacji – czytamy. Tutaj też zachowaliśmy oryginalną pisownię.

Magda Gessler nie odniosła się do wpisu Gabriela Seweryna. Wygląda na to, że komentarze byłego uczestnika Królowych Życia już zniknęły spod jej zdjęcia.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.