News

Magdalena Maciejowska przejmuje TOP 20!

Magdalena Maciejowska przejmuje TOP 20!

Fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek), Mariola Lisicka (@mariolalisicka), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Monika Mandrela (@moniczka___m), Przemek Bylina (@przemopbg),  Marta Fonder (@marczi_tka), Adrian Cios (@adrian_cios), Adrianna (@adrianqaa), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk) i Kuba Grochmalski (@kubagrochmalski), Pamela Sikora (@pamelciak) i Maksymilian Mazurek (@maxxmazurek) i Magdalena Czechoska (@flyingshoes.pl), Adrian Grajcar (@modny_dandys) i Eryk Skrzypczak (@erykminefreedom) i Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Żaneta Woźniak (@zaneta_wozniak) i Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu) i Weronika Wiśniewska (@veroniqqueen), Maja Zięba (@majazeet) i Nicol Kimaty (@niicolciak). Teraz czas na Magdalenę Maciejowską (@magdamaciejowska)!

Magdalena Maciejowska – kim jest?

Magdalena Maciejowska ma 26 lat i mieszka w okolicach Krakowa. Od najmłodszych lat interesuje się modą. Uwielbia tworzyć stylizacje i dzielić się nimi na swoim Instagramie @magdamaciejowska oraz blogu www.stylishmegg.pl. Jej znakiem rozpoznawczym są sukienki, które najchętniej nosiłaby o każdej porze roku!

Magda kocha to co robi, każdego dnia poświęca temu czas i rozwija swoją pasję. Od zawsze powtarza - rób to co kochasz i nie oglądaj się za siebie.

Największą słabością Magdy są słodycze w każdej postaci oraz pizza! Niezdrowe jedzenie zawsze uszczęśliwia. ;-) 26-latka uwielbia spacery przy zachodzie słońca, szczególnie latem.

Magdalena Maciejowska w tym roku została technikiem administracji. 

Magdalena Maciejowska – ciekawostki

Imię i nazwisko/pseudonim: Magdalena Maciejowska

Wiek: 26 lat

Miejsce zamieszkania: okolice Krakowa

Kim jestem z zawodu: technikiem administracji

Co robię na co dzień: prowadzę swoje modowe konto na Instagramie oraz bloga, temu się poświęcam

Hobby: moda, zakupy, pozowanie do zdjęć, słuchanie muzyki, oglądanie filmów i seriali

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: Chris Isaak, Sting, Brayan Adams, Mettalica, R.E.M, sanah i wiele innych

Ulubiona piosenka: Wicked Game, Hallelujah.

Ulubione miejsce: jest jeszcze wiele do odkrycia

Najbardziej nie lubię: hipokryzji i fałszywych ludzi

Jestem dumna, że: mogę robić to co kocham

Moja największa wada: dużo analizuję zanim coś zrobię, lubię postawić na swoim (chociaż w pewnych sytuacjach jest to też dobra cecha), upór

Moja największa zaleta: punktualność, skromność, wyrozumiałość, wrażliwość

Moje ulubione konto na Insta: skupiam się na rozwijaniu własnego konta @magdamaciejowska, plus uwielbiam wszystko co jest związane z modą

Inspiruje mnie: ludzie i otaczający mnie świat

Największe marzenie: być szczęśliwą i mieć obok siebie kochające osoby

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.