Reklama
placeholder
News

Maja Hyży – Never Hide. Piosenka ma szansę wygrać Eurowizję 2023?

fot. YouTube.com/Maja Hyży

Reklama
Reklama
placeholder

Maja Hyży jakiś czas temu potwierdziła, że zgłosiła piosenkę Never Hide do preselekcji na Eurowizję 2023. 10 lutego premierę miał teledysk do tanecznego singla. Na końcu klipu pojawiają się partner i dzieci wokalistki.

Eurowizja 2023: kiedy występ reprezentanta Polski? Znamy skład półfinałów >> 

Maja Hyży – Never Hide

„Never Hide” jest naprawdę, uważam, szczególnym utworem, przez to, że jest taki mocno osobisty. Ale on ma w sobie taką energię, taką siłę przebicia, że wierzę w to silnie, że może się naprawdę spodobać innym – powiedziała piosenkarka w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Ja stawiam ją na pierwszym miejscu. Utwór, który prezentuję, jest o mnie, o moim życiu. O tym, co przeżyłam, co przeżywam i co mnie spotkało dobrego. O tym, że trzeba wierzyć w siebie i swoje marzenia, które rzeczywiście się spełniają. Tym marzeniem były też moje dzieci, jednym z moich marzeń była miłość, którą mam – dodała Maja Hyży, mówiąc o teledysku.

Eurowizja 2023: znamy logo i motto tegorocznej edycji >>

Maja Hyży walczy o reprezentowanie Polski na Eurowizji po raz trzeci. Starała się o udział w konkursie w 2018 i 2020 roku.

Eurowizja 2023 – reprezentant Polski: eliminacje 

Czy Maja Hyży pojedzie na Eurowizję 2023? O tym przekonamy się w lutym 2023. Nazwiska uczestników preselekcyjnego koncertu mają zostać ogłoszone do 15 lutego. Koncert Tu Bije Serce Europy! Wybieramy Hit na Eurowizję zaplanowano 26 lutego. Wtedy poznamy nazwisko reprezentanta Polski na 67. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Eurowizja 2023 – kiedy i gdzie?

Eurowizja 2023 odbędzie się 9, 11 i 13 maja w Liverpoolu.

Zdania co do eurowizyjnej propozycji Mai Hyży są podzielone. Część słuchaczy uważa, że piosenka sprawdziłaby się w konkursie, ale w poprzednich latach, inni uważają, że numer jest dobry i wpada w ucho.

Co sądzicie?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama