Reklama
placeholder
News

Maja Hyży: ślub w październiku odwołany. Co się stało?

Maja Hyży: ślub w październiku odwołany. Co się stało?

fot. Instagram.com/majahyzy

Reklama
Reklama
placeholder

Maja Hyży miała wziąć ślub w październiku 2022 roku, na Bali. Ceremonia jednak się nie odbędzie. Dodatkowo fani zauważyli, że z profilu na Instagramie Mai Hyży zniknęły jej wspólne zdjęcia z narzeczonym. 

Lara Gessler urodziła! Pokazała zdjęcie z dzieckiem >>

Maja Hyży i Konrad Kozak mają dwie córki – Antoninę i Zosię. Wokalistka wkrótce miała wyjść za mąż za swojego partnera, jednak plany uległy zmianie. O tym dlaczego, wokalistka mówiła w wywiadzie dla magazynu Party.

Maja Hyży przekłada ślub

Myślałam, że po narodzinach Zosi, naszej drugiej córeczki, uda nam się dopiąć wszystkie szczegóły i formalności. Niestety przeliczyliśmy się. Przygniotły nas domowe obowiązki, bo mamy naprawdę dużą rodzinę: nas dwoje, Wiktor i Alexander [synowie Mai Hyży z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym – przyp. red.], Tosia i Zosia, a bywa u nas jeszcze Blanka, córka Konrada, więc zamiast na ślubie, musiałam skupić się na ogarnięciu tej gromadki i spraw zawodowych – powiedziała piosenkarka.

Maja Hyży i jej partner przekładają ceremonię w czasie. Gwiazda zapewniła, że ona i jej ukochany nie przechodzą kryzysu.

Jasne, że jak każda para czasem się kłócimy, miewamy lepsze i gorsze dni, ale to nie zmienia naszej decyzji o ślubie. Jesteśmy razem, kochamy się i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić – wyjaśniła.

Wojtek z Life On Wheelz wziął ślub! On i Agata pokazali zdjęcia >>

Dlaczego zdjęcia Mai Hyży i Konrada Kozaka zostały skasowane?

Wiem, że jakieś ich zdjęcia zniknęły, bo, z tego, co wiem, Konrad zrobił sobie konto prywatne i poodznaczały się te zdjęcia automatycznie. Nie jest osobą z branży, robi inne rzeczy i nie interesuje go za bardzo Instagram... Zastrzegł sobie konto i się samo poodznaczało. Nawet nie wiedziałem, że to tak działa! – tłumaczył menadżer Mai Hyży podczas rozmowy z portalem Plejada. 

Pytany o spekulacje na temat kłopotów w związku piosenkarki, przedstawiciel gwiazdy odpowiedział:

Nie ma żadnego kryzysu, wręcz przeciwnie: jest nawet za dobrze u nich! Trzeba tylko się cieszyć.

Maja Hyży i Konrad Kozak są parą od 2020 roku.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama