News

Maja Sablewska o zmianie nazwiska rodowego. Poprzednie było 'brzydkie'

Maja Sablewska o zmianie nazwiska rodowego. Poprzednie było 'brzydkie'

fot. Instagram.com/sablewska

Maja Sablewska używa zmienionego nazwiska. Menadżerka gwiazd po raz pierwszy opowiedziała historię jaka się za tym kryje.

Roksana Węgiel pokazała zdjęcie, na którym jest… zakochana! 'Miałam tu 13 lat' >> 

Maja Sablewska ma zmienione nazwisko

Jakiś czas temu 41-latka zdecydowała się na szczerą rozmowę z Żurnalistą. Maja Sablewska zdradziła pisarzowi rodzinny sekret. Jak się okazało, nazwisko stylistki zostało zmienione. 

Nigdy tego nie opowiadałam… Mój dziadek miał brzydkie nazwisko. Babcia mi nie pozwoliła mówić w mediach jakie, więc uszanuję to. Nazywalibyśmy się dość dziwnie jako rodzina. Moja babcia powiedziała dziadkowi, że stworzy z nim rodzinę i wyjedzie z Poznania na Śląsk, jeśli on zmieni nazwisko – mówiła.

Jakie nazwisko mogła mieć Maja Sablewska? Zgodnie z obietnicą, gwiazda go nie ujawniła, ale powiedziała skąd wzięło się nazwisko, które teraz nosi.

Ariana Grande rozpłakała się w programie telewizyjnym. Co się stało? >>  

Mój dziadek wziął pierwsze dwie litery nazwiska, znalazł rodzinę we Francji, która nazywała się Sable, czyli piasek po francusku, dodał do tego -wski i wyszło Sablewski. I tak oto powstało nazwisko, które urodziło się z wielkiej miłości mojego dziadka do babci – podsumowała.

Romantyczna historia?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.