Reklama
placeholder
News

Majka Jeżowska zaśpiewała: 'Putin, idi na ch**', a cała sala z nią [WIDEO]

Majka Jeżowska zaśpiewała: 'Putin, idi na ch**', a cała sala z nią [WIDEO]

fot. Wikimedia Commons/Polimerek

Reklama
Reklama
placeholder

Majka Jeżowska zagrała koncert, który był wyrazem wsparcia dla Ukrainy. Piosenkarka ze sceny powiedziała słynne już zdanie, które skierowała do prezydenta Rosji. Putin, idi na ch** za 61-letnią wokalistką krzyczała też publiczność.

Ukraina: bohaterowie z Wyspy Węży. Kazali wyp****alać rosyjskiemu statkowi >> 

Majka Jeżowska na koncercie zwróciła się do Putina 

Niedawno Majka Jeżowska wystąpiła na koncercie ASZ & Pogłos na rzecz Ukrainy. W internecie można znaleźć filmik, na którym gwiazda, podczas śpiewania piosenki A Ja Wolę Moją Mamę, w rytm muzyki wykrzykuje do mikrofonu: Putin, idi na ch** i zachęca do tego widownię. Uwaga, treści, ze względu na przekleństwa, są przeznaczone dla osób pełnoletnich!  Hasło kierowane do Władimira Putina usłyszycie około 1:30 minuty wideo. 

Na profilu na Instagramie @majka_jezowska_ artystka udostępniła fragment koncertu z mocnym przekazem do rosyjskiego prezydenta.

„Putin, idi na xuj”, nigdy nie jest za późno, prawda? Całkiem serio, świetnie się bawiłam i przeżywałam słowa : WAR - what is it good for? Absolutely nothing! (Wojna - czemu służy? Absolutnie niczemu! - przyp. red.). Dziękuję za Wasze emocje i darcie japy! – napisała piosenkarka.

Katy Perry krzyknęła 'F*ck Putin' na koncercie [WIDEO] >>

Majka Jeżowska: nowa piosenka 

Majka Jeżowska na 8 marca 2022 roku zapowiedziała premierę singla – manifestu kobiecego – Nie Wciągaj Mnie.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama