News

Małgorzata Rozenek bez stanika przy dzieciach? „Czy tak zachowuje się matka?”

Małgorzata Rozenek bez stanika przy dzieciach? „Czy tak zachowuje się matka?”

Fot. Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek chodzi bez stanika przy dzieciach? Emocje wywołało zdjęcie, które gwiazda wrzuciła niedawno na Instagram. Rzeczywiście przesadziła?

Ariana Grande nie wyszła najlepiej. „Grafik przesadził z Photoshopem” >> 

Małgorzata Rozenek bez stanika

Małgorzata Rozenek razem z Radosławem Majdanem i synami –Stanisławem (13 lat) i Tadeuszem (9 lat) – spędza wakacje na południu Francji. Niedawno Perfekcyjna Pani Domu pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, na którym „ujeżdża” dmuchanego jednorożca. To nie wszystko! Wyraźnie widać, że Małgosia nie ma na fotce stanika!

Małgorzata Rozenek bez stanika ujeżdża jednorożca! >> 

Zdjęcie topless Małgorzaty Rozenek natychmiast rozgrzało jej fanów. Internauci byli pewni, że fotkę Perfekcyjnej Pani Domu zrobił któryś z jej synów, skoro wideo  „z kulis ujeżdżania jendnorożca” nakręcał Radek Majdan (nagranie możecie zobaczyć na jego Instagramie @r_majdan). Niektórzy fani słusznie przewidywali też, że zdjęcie Małgosi Rozenek bez stanika wywoła burzę: 

Zaraz się zleca sępy że toples, że jak to tak, że nie wypada , że taka dama. (…)

Burza oburzonych w komentarzach za 3,2,1...

Już widzę nagłówki w necie: „Rozenek toples” „Czy tak zachowuje się matka?”. Albo: „Rozenek nago przy dzieciach”

Już widzę nagłówki (…) „Rozenek nagością gorszy dzieci” i te wszystkie insta matki i insta kobiety oburzone. (…) – pisali w komentarzach.

Camila Cabello jest blondynką! Dobra metamorfoza? >> 

Oczywiście znaleźli się też tacy, którzy pisali, że Małgorzata Rozenek przesadziła i nie powinna pokazywać się bez stanika przy synach, ale jak widać Rozenek ma też fanów z poczuciem humoru. ;-)  

A Wy co myślicie o tym zdjęciu? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? unicorn ? cała prawda u @r_majdan

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hit????

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś dzień pełen wrażeń. ?Rozpoczęłam go od śniadania prasowego mojego cateringu @mrm_food_catering_dietetyczny oraz porcelany Hampton by Małgorzata Rozenek-Majdan, która powstała we współpracy z @sweetlivinghomeinspirations ❤️ Cały event odbył się w przepięknych wnętrzach @sweetlivinghomeinspirations. Założycielki sweet living Kasia i Małgosia wraz z moją ekipą zadbały o każdy szczegół wydarzenia. Pyszne i zdrowe dania, podaliśmy na mojej autorskiej porcelanie Hampton by Małgorzata Rozenek-Majdan.? Przy tworzeniu wydarzenia w szczególności zależało mi na kameralnej atmosferze, dzięki której każdy mógł wziąć udział w naszej debacie na temat zdrowego żywienia moderowanej przez dietetyk Justynę Salamonowicz Gustaw. Zdecydowałam się na organizacje eventu zamkniętego, po to, by nie tracić edukacyjnego celu wydarzenia. Dziękuje Kasiu, Małgosiu, Anito za pomoc w organizacji tego spotkania? dziękuje Patrycji, Magdzie i Agacie, że znów miałyśmy okazje się spotkać. A niektóre portale, proszę: nie piszcie głupot tak łatwych do sprawdzenia. Chyba, że już oficjalnie przestaliście wspierać akcje #stophejt

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#bluesunday ?

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.