News

Małgorzata Rozenek pokazała brata! „Połączenie Toma Cruise’a z młodym Melem Gibsonem”

Małgorzata Rozenek pokazała brata! „Połączenie Toma Cruise’a z młodym Melem Gibsonem”

Fot. Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała brata! Żona Radosława Majdana porównała go m.in. do Toma Cruise’a i Mela Gibsona. Zgadzacie się z nią? ;-) 

Małgorzata Rozenek pokazała pokój dla dziecka. „Jak w szpitalu” >> 

Z okazji Dnia Matki Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie kilka rodzinnych fotografii. 26 maja na profilu gwiazdy pojawiły się m.in. zdjęcia jej rodziców oraz starszego brata Michała. W poście z jego fotkami, gwiazda napisała:

Połączenie Toma Cruise’a  młodym Melem Gibsonem. Niektórzy doszukuje się też podobieństwa do Brada Pitta. Dla mnie to po prostu Misha, mój brat. Oczy mamy te same (…).

Pod zdjęciami Michała Kostrzewskiego posypały się pozytywne komentarze, głównie od fanek Małgorzaty Rozenek. ;-) Jedna z nich zapytała nawet o stan cywilny mężczyzny.

Jaki piękny mężczyzna. Małgosia, wolny?

Pani Małgosiu, proszę częściej wrzucać brata... Sztos!

Szkoda ze nie ma IG, bo już by miał milion followersów.

Nieludzko przystojny – czytamy.

Małgorzata Rozenek napisała nową książkę! >> 

Michał Misha Kostrzewski – kim jest?

Brat Małgorzaty Rozenek jest od niej starszy o pięć lat. Michał Kostrzewski, podobnie jak siostra, jest absolwentem szkoły baletowej. Przez 10 lat był solistą w Monte Carlo, a aktualnie zajmuje się choreografią w operze w Lyonie. 46-latek mieszka we Francji razem z żoną i trójką dzieci.

Dlaczego Michał Kostrzewski jest nazywany Mishą? Małgorzata Rozenek wyjaśniła jednej z fanek skąd wzięło się to imię.

Na imię ma Michał, ale jego idolem był Misha Baryshnikov, do którego zresztą niewiele mu brakowało, więc tak jakoś samo weszło do użycia.

Małgorzata Rozenek i jej brat są do siebie podobni? 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozmawiam z moją Mamą kilka razy dziennie. Połowę tego czasu kłócimy się na maksa 😂 moja Mama zawsze wie lepiej, co powinnam: założyć, powiedzieć, zrobić 😂 z reguły ma rację😂😂😂 czym denerwuje mnie jeszcze bardziej 🤣 nigdy nie była typem Mamy bezrefleksyjnie zachwycającej się swoją córką, ale zawsze przez całe moje życie była typem wspierającym i towarzyszącym w każdej złej i pięknej chwili. Wie o mnie wszystko😁 nawet jak robiłam coś, o czym wiedziałam, że jej się nie spodoba i by mi zabroniła, to nie mówiłam przed, ale już po musiałam, bo inaczej bym się udusiła tajemnicą😂😂😂 Pomagała mi uporać się z różnymi rolami w moim życiu: córki, siostry, żony (nie raz🤣) a w końcu mamy 😁 dzięki Niej (i Tacie oczywiście) zawsze byłam silna ich miłością, pewna siebie, ich wiarą w moją wartość i szczęśliwa, beztroską dzieciństwa jakie z bratem mieliśmy😁 Każda Mama jest najlepsza na świecie, ale moja, to już prawdziwy Top 😂😂😂 wszystkim Mamom świata i mojej Teściowej ❤️ należy się dziś ogromny ukłon i podziękowania za to, że jesteście ❤️❤️❤️ DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️ na zdjęciu jestem z Mamą, tatą i bratem ❤️ bo rodzina jest najważniejsza 💪😘❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś sobota, 💃🕺więc normalnie większość z Was szykowałaby się na wieczorne wyjście ze znajomymi. Ja szykuję się na tańce w salonie 😂 bo można spędzić te sobotę równie fajnie. Pomoże w tym dobra muzyka... 😉 Jakiś czas temu razem z @r_majdan zrobiliśmy listy naszych ulubionych utworów dla @tidal_polska , a teraz mamy dla Was zabawę, w której do wygrania jest aż ‼️10‼️półrocznych subskrypcji dla przyszłych użytkowników @tidal_polska. Co trzeba zrobić? Polubić zdjęcie, oznaczyć w komentarzu pod, trzech znajomych, którzy nie mogą żyć bez muzyki. Listę zwycięzców ogłoszę już w ten poniedziałek po 20.00 na swoim IG story. Co jest ważne ➡️ półroczna subskrypcja jest dla nowych użytkowników TIDAL. Miłej zabawy.

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziewczyny na swoje story i w bio, wrzuciłam link do artykułu fundacji @rodzic_po_ludzku dotyczący, zaleceń dla kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu, w związku z Covid-19. Należy czytać zawsze sprawdzone informacje💪 wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo rozumiem jak bardzo się martwicie. Ja tez czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne co możemy zrobić to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie✌️ wysyłam Wam całą masę pozytywnej energii ❤️❤️❤️❤️❤️ dziękuje @adwokat_krol za link do artykułu ❤️❤️❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj