News

Film o Małgorzacie Rozenek: tylko ta aktorka mogłaby zagrać główną rolę. Zgadzacie się?

Film o Małgorzacie Rozenek: tylko ta aktorka mogłaby zagrać główną rolę. Zgadzacie się?

fot. Instagram.com/m_rozenek

Film o Małgorzacie Rozenek? Prezenterka zdradziła, że w głównej roli widziałaby wielką gwiazdę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – kto zarabia więcej? >> 

Zanim Małgorzata Rozenek-Majdan na dobre zaczęła karierę w telewizji, wystąpiła w kilku programach. Prawdziwą rozpoznawalność przyniósł jej format Perfekcyjna Pani Domu (2012), w którym występowała jako idealna gospodyni.

Małgorzata Rozenek ma w swoim CV udział w wielu innych reality show, wystąpiła w filmie Patryka Vegi,  jakiś czas temu została współprowadzącą poranny program. 44-latka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd, a na Instagramie obserwuje ją 1,5 miliona fanów.

Anja Rubik pokazała selfie z gwiazdami. Jest m.in. Hailey Bieber >>

Małgorzata Rozenek o filmie o sobie

Jakiś czas temu gwiazda została zapytana o to, czy chciałaby, żeby powstał o niej film i kto mógłby się w nią wcielić. Małgorzata Rozenek odpowiedziała żartem, że „główną rolę mogłaby zagrać wyłącznie Jennifer Aniston”, którą bardzo ceni. 😉

Moje życie pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nie jest moją ambicją, ani nie jest w moim marzeniach przygotowanie filmu o mnie. Chociaż, jeżeli to miałoby kogoś zainspirować… Mój przykład, jest przykładem, że nigdy nie jest za późno. Mój przykład jest przykładem, że możesz naprawdę trafić na możliwość i jeżeli ją dobrze wykorzystasz, to jesteś w stanie osiągać duże rzeczy. Ale mój przykład, to też jest taki przykład kobiety, która działa, bierze sprawy w swoje ręce, ale też i trudności, które ma na swojej drodze przekuwa w swój sukces. (…) Moja praca zaczęła się w takim momencie, kiedy moje życie osobiste…kiedy miałam takie poczucie, że wszystko się wali, że to jest koniec mojego życia, a ono się właśnie wtedy rozpoczęło i to jest niesamowite. Więc jakby miał powstać film, to właśnie o czymś takim – powiedziała prezenterka w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Obejrzelibyście film o Małgorzacie Rozenek?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.