News

Małgorzata Rozenek miała grać w 'Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją'! Kogo?

Małgorzata Rozenek miała grać w 'Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją'! Kogo?

Fot. Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek miała grać w filmie Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją! W czyjej roli mogliśmy zobaczyć żonę Radosława Majdana? 

Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją: Maffashion mogła grać rolę Wieniawy. „Nie przyjęli mnie” >> 

Pod koniec 2020 roku premierę na Netflixie miał film Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją. Czarna komedia w reżyserii Mitja Okorna i Jana Belcla w zasadzie od razu znalazła się w TOP 10 serwisu. Wkrótce produkcję mają zobaczyć też widzowie na całym świecie. 

Niedawno Maffashion ujawniła, że brała udział w castingach do filmu. Niedługo później pojawiły się informacje, że w Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją mogliśmy zobaczyć też Małgorzatę Rozenek!

Małgorzata Rozenek mogła grać w Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją

Jak donosi Pudelek.pl, żona Radosława Majdana w nowym filmie z Julią Wieniawą miała zagrać rolę Glorii, czyli „seksownej mamuśki”, w której zakochany jest Paweł grany przez Nikodema Rozbickiego.

Miała zagrać w filmie, ale zrezygnowała, bo pokrywało jej się to z innymi zdjęciami między innymi do filmu Vegi właśnie – zdradził portalowi informator.

Ostatecznie rolę Glorii dostała Monika Krzywkowska.

Kasia Chojnacka – kim jest Angelika z filmu Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją? >> 

Przypomnijmy, że o tym, że Małgorzata Rozenek zagra w nowym filmie Patryka Vegi mówiło się od jesieni 2020 roku. Film Miłość, Seks & Pandemia z jej udziałem ma wejść na ekrany w 2021 roku.

Żałujecie, że to nie Małgorzata Rozenek zagrała w Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.