News

Ile Małgorzata Socha zarabia na reklamach? To imponująca kwota

Ile Małgorzata Socha zarabia na reklamach? To imponująca kwota

fot. Instagram.com/malgosia_socha

Ile zarabia Małgorzata Socha? Ujawniono, jakie sumy mają wpływać na konto aktorki. Kwota jaką ma dostawać rocznie za same reklamy robi wrażenie.

sanah – nazwisko po mężu. Jak teraz nazywa się Zuzanna Jurczak? >> 

Małgorzata Socha należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Na swoim koncie ma udział w kilkudziesięciu produkcjach. Rozpoznawalność przyniosły jej m.in. role Zuzanny Hoffer w serialu Na Wspólnej, Ingi Gruszewskiej w Przyjaciółkach czy Violetty Kubasińskiej w BrzydUli.

Małgorzata Socha chętnie bierze udział w reklamach, produkty poleca m.in. na Instagramie, gdzie obserwuje ją milion fanów.

Jakiś czas temu tabloid wyliczył ile na reklamach zarabia Małgorzata Socha.

Małgorzata Socha – zarobki

Super Express przypomina, że od kilku lat Małgorzata Socha jest twarzą sklepów meblarskich, a w ostatnich tygodniach zaczęła promować też światową markę szamponów i popularną markę kosmetyków do makijażu. Czytamy, że za każdą z tych reklam gwiazda mogła zainkasować nawet 500 tysięcy złotych.

Na bilbordy w całej Polsce trafiła właśnie najważniejsza, bo świąteczna kampania popularnej marki biżuteryjnej. Socha pojawia się w niej z całą swoją rodziną – mamą, mężem, i po raz pierwszy w życiu do reklamy wciągnęła też swoje córki i syna. W dodatku spoty reklamowe zostały nagrane w jej własnym domu. Za taką kampanię aktorka mogła dostać nawet milion złotych – donosi dziennik.

Joanna Opozda poprawiała urodę? Aktorka pokazała zdjęcia sprzed lat >> 

Ile Małgorzata Socha zarabia na Instagramie? Według informacji Super Expressu za polecenie i lokowanie produktów w social mediach, aktorka może „zgarniać” dodatkowo nawet 100 tysięcy złotych miesięcznie.

Super Express podsumował, że Małgorzata Socha na samych reklamach zarabia prawie 3 miliony rocznie.

Zaskoczeni?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.