News

Mallu przejmuje TOP 20!

Mallu przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek), Mariola Lisicka (@mariolalisicka), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Monika Mandrela (@moniczka___m), Przemek Bylina (@przemopbg),  Marta Fonder (@marczi_tka), Adrian Cios (@adrian_cios), Adrianna (@adrianqaa), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk) i Kuba Grochmalski (@kubagrochmalski), Pamela Sikora (@pamelciak) i Maksymilian Mazurek (@maxxmazurek) i Magdalena Czechoska (@flyingshoes.pl), Adrian Grajcar (@modny_dandys) i Eryk Skrzypczak (@erykminefreedom) i Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Żaneta Woźniak (@zaneta_wozniak) i Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu) i Weronika Wiśniewska (@veroniqqueen), Maja Zięba (@majazeet),Nicol Kimaty (@niicolciak), Magdalena Maciejowska (@magdamaciejowska) i Klaudia Figuła (@klaudiaeff), Sunny Blonde Woman (@sunnyblondewoman), Kamila Kąkol (@kamisia0218877), Roksana Bartczak (@tojakicia), Paula Marciniak (@paulamarciniak_official) i Keyti (@keytiwow) i Dominika Piotrzkowska (@nika.koska), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official), Ana Stanskovsky (@ana_stanskovsky) i Justyna Drzyzga (@justyna.drzyzga) i Ava Del Rio (@ava_del_rio),  Sylwia Hober, Silwianna (@silwianna_official), Zetesis (@zetesis1727), Agata Gęsicka (@agatagesickv), Pink Car Blondie (@pinkcarblondie) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Marczi_tka, czyli Marta Fonder (@marczi_tka) i Kotkuuu, czyli Klaudia Granat (@kotkuuu), Sara Asatrjan (@sarqqa), Anna Adamska (@adamskaannaa), Wiktoria Hoffman (@wiktoria_hoffman),  Karina Kiejnich (@karinakiejnich), Kamila Brożek (@kamila_brozek), Dominika Całka (@dominika_calka), Angelina Cichecka (@angelacichecka), Marta Lubawska (@marta__lubawska),  Zosia Watros (holyzolly) i Dalmara Knaflewska (@dalmara.knaflewska), Oha (@wiktoria_oha), Agnieszka Boryń (@agaboryn), Jakub Urbański (@urbanskidancefit), Justyna Kuleczka (@j_kuleczka),  Weronika Woś (@werka_wos), Maya_lena (@maya_lenaa), Sandra (@sandra.takk), Slisy, czyli Sylwia Szymichowska (@slisy_hwa) i Nikola Wasyljew (@nicole_wasyljew). Teraz czas na Mallu, czyli Karolinę Majewską (@malluyuuki)!

Mallu – kim jest Karolina Majewska?

Karolina Majewska to 23-letnia dziewczyna, która mieszka w Częstochowie. Znajomi zwracają się do niej Mallu i sama też mówi, że chciałaby pod takim pseudonimem zostać zapamiętana.

Jak sama twierdzi, z dziewczynki w okularach i swetrze w paski zmieniła się na dziewczynę, która czerpie radość z pokazywania swojego życia w internecie oraz otwarcie mówi, że wstawianie odważnych zdjęć nie zawsze musi być źle odbierane. Mallu większość czasu poświęca na pozowanie do zdjęć, jeżdżenie na sesje oraz podejmowanie współprac z firmami, które pomogą jej osiągnąć wymarzony cel.

Celem zawodowym jest dla niej wybicie się w branży fotomodelingowej dzięki determinacji, a nie tylko znajomościom. Życiowy cel to natomiast posiadanie bliskich oraz usłyszenie „jestem z ciebie dumna”.

Mallu jest uzależniona od posiadania zwierząt. Ma trzy psy, trzynaście kotów oraz… pająka. Najnowsze dziecko w jej rodzinie to młody amstaff.

Mallu uważa, że posiadanie swojej drugiej połówki, dużej ilości zwierząt i obowiązków domowych nie stanowi problemu, pomimo prowadzenia intensywnego trybu życia –  podróży, wyjazdów, pozowania do zdjęć i spotykanie się z dużą ilością osób.

Mallu cieszy się ze wsparcia, które dostaje od najbliższych, chociaż wie jak ciężko jest być z osobą, która lubi życie w social mediach.

Mallu – informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Karolina Majewska/Mallu

Wie: 23 lata

Miejsce zamieszkania: Częstochowa

Zawód: kierownik biura (filmowo-artystycznego)

Co robię na co dzień: pozuję do zdjęć, prowadzę początkujące życie influencera

Hobby: pozowanie do zdjęć, robienie zdjęć, pływanie, spędzanie czasu ze zwierzętami

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: uwielbiam smutny rap, wokalista – Kukon, Jan Rapowanie, Gibbs

Ulubiona piosenka: Pan i Mistrz – Blaga

Ulubione miejsce: Seget Vranjica w Chorwacji

Najbardziej nie lubię: braku kultury, poniżania innych oraz oceniania wszystkich. I zimnej wody

Jestem dumna, że: jestem dumna ze swojego podejścia do życia, pomimo dużej tolerancji na zło, nie przyswoiłam takich negatywnych cech jak chamstwo czy kłamstwo. Potrafię zrezygnować z ludzi i sytuacji, które mogłyby zaszkodzić mi w życiu i przyszłości

Moja największa wada: największa wadę jaką posiadam to taka, że pomimo ładnego wyglądu, czuję się wiecznie niedowartościowana i potrzebuję poprawiać w nim więcej myśląc, że mnie usatysfakcjonuje kiedyś to, co zobaczę w lustrze

Moja największa zaleta: posiadam ogromną miłość do zwierząt, poświęciłam połowę swojego życia na pomoc tym, którzy sami nie mogą sobie poradzić

Moje ulubione konto na Instagramie: nie mam swojego idola czy idolki, lubię konta, które mają kontent fotograficzny lub zwierzęcy

Inspiruje mnie: żaden człowiek mnie nie inspiruje, tylko przeszłość oraz błędy, które w niej popełniłam, do tego, aby więcej tak nie robić

Największe marzenie: posiadanie rodziny. Chciałabym mieć dwójkę swoich dzieci oraz jedno adoptowane, w przyszłości swoją farmę i ogród. A marzenie bliższe do zrealizowania to pokryte ciało w 60% tatuażami


TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.