News

Maluma zagra w filmie z J.Lo i Owenem Wilsonem. Co wiemy o Marry Me?

Maluma zagra w filmie z J.Lo i Owenem Wilsonem. Co wiemy o Marry Me?

fot. Instagram.com/maluma

Maluma zagra w filmie z Jennifer Lopez i Owenem Wilsonem. W kogo się wcieli i kiedy premiera? Zobaczcie co wiemy o Marry Me (Wyjdź Za Mnie)! 

Maluma w Polsce w 2022! W jakiej cenie bilety i od kiedy w sprzedaży? >> 

Marry Me (Wyjdź za Mnie) – data premiery

O tym, że Maluma, Jennifer Lopez i Owen Wilson zagrają razem w filmie wiadomo od dawna. Premiera muzycznej komedii romantycznej zapowiadana była na luty 2021, jednak daty przekładano. Marry Me (Wyjdź za Mnie) ma pojawić się w kinach 11 lutego 2022 roku.

Marry Me (Wyjdź za Mnie) – o czym jest film z Malumą i Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez gra supergwiazdę muzyki-Kat Valdez, która jest w związku z Bastianem, też gwiazdą muzyczną (w tej roli Maluma). Ich wspólny, wielki hit „Marry Me” zdobywa kolejne listy przebojów. Zakochani postanawiają się pobrać przed swoją publicznością. Jednak Kat na chwilę przed powiedzeniem „tak” odkrywa, że Bastian ją zdradził. Chcąc zemścić się na Bastianie postanawia poślubić nieznajomego człowieka, którego wybiera losowo z publiczności.

Wybór pada na Charliego Gilberta (Owen Wilson), który został zaciągnięty na koncert przez swoją nastoletnią córkę (Chloe Coleman) i najlepsza przyjaciółkę (Sarah Silverman)– czytamy w opisie kinowym.

Michał Szpak wystąpił w filmie. Kogo zagrał i kiedy premiera? >>

Oficjalny zwiastun filmu Marry Me (Wyjdź za Mnie) ma pojawić się w sieci 18 listopada.

Marry Me (Wyjdź za Mnie) – piosenki z filmu

W produkcji wyreżyserowanej przez Kat Coiro usłyszymy utwory napisane przez Jennifer Lopez i Malumę. W Marry Me (Wyjdź za Mnie) na pewno nie zabraknie romantycznych kawałków! 

Pójdziecie na ten film do kina?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.