News

Malwa przejmuje TOP 20!

Malwa przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak) i Agnieszka Siemianów (@fitashionn). Teraz zobaczymy jak poradzi sobie Malwina Przybylska (@maalwinixx)!

Malwa - informacje

Malwa, czyli tak naprawdę Malwina Przybylska, ma 24 lata i od niedawna mieszka w Warszawie. Stolica Polski zawsze była jej marzeniem, a że marzenia przecież trzeba spełniać, to Malwina wprowadziła się do niej 3 listopada 2020 roku. 

Malwina z wykształcenia jest dietetykiem, ale na ten moment bardziej pochłonęło ją ratownictwo wodne oraz praca jako instruktor pływania. Prowadzi też profile firm w mediach społecznościowych, z którymi współpracuje.

W wolnych chwilach prowadzi swojego instagrama (@maalwinixx), bloga (malinowekwiatymalwy.pl), morsuje, pływa, czasami też pobiega (gdy jest gdzieś spóźniona, a że często się spóźnia, to też często biega ;-) ). 

Malwina jest odważna i pozytywnie nastawiona do życia. Stara się żyć zdrowo, lubi długo spać, ale też uwielbia być aktywna. W niedalekiej przyszłości chce nauczyć się jeździć na nartach oraz surfować. 

Malwa – informacje, wiek, ciekawostki

Imię i nazwisko/pseudonim: Malwina Przybylska (@maalwinixx)

Wiek: 24 lata

Miejsce zamieszkania: Warszawa

Kim jestem z zawodu: dietetyk/instruktor pływania/ratownik wodny 

Co robię na co dzień: prowadzę profile w mediach społecznościowych firm, z którymi współpracuję, uczę pływać tych małych i tych trochę większych, pracuję również jako ratownik wodny oraz układam plany żywieniowe dla pacjentów, którzy borykają się z różnymi jednostkami chorobowymi

Hobby: sporty wodne, influencer marketing, fotomodeling

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: Maluma! Zresztą wszyscy kolumbijscy i latynoscy piosenkarze kradną moje serce! .... i później żyję w tych platonicznych związkach! ;)  

Ulubiona piosenka: Coraźon i wiele wiele innych

Ulubione miejsce: Warszawa/Dubaj/ciepłe łóżko, plaża z palmami i lazurową wodą. Moje rodzinne miasto (Leszno) też jest moim ulubionym, ale osiedlę się tam dopiero za kilka lat

Najbardziej nie lubię: brukselki, dwulicowych osób, zazdrości i oliwek! 

Jestem dumna, że: mimo młodego wieku, jestem tu gdzie jestem! 

Moja największa wada: SPÓŹNIALSTWO (moja jedyna wada).... można na nią przymknąć oko. :)

Moja największa zaleta: wierność, lojalność, odpowiedzialność, uczciwość

Moje ulubione konto na Insta: @aniamaluje @zenibyfit @klaudia.lakoma @piekniejemy.dietetyka

Inspiruje mnie: Laura Reiss-Vogel @lauracocoreiss

Największe marzenie: podróż w nieznane, ciepłe wybrzeża Bali/Seszele czy Malediwy bądź innej pięknej wyspy, na której nauczę się surfować!

Jak Malwa poradzi sobie jako prowadząca TOP 20?

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00
niedziela 14:00
poniedziałek 16:00
środa 20:00
czwartek 11:00

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.