News

Maneskin: Damiano David nago zapowiadał nową piosenkę. Oto Supermodel

Maneskin: Damiano David nago zapowiadał nową piosenkę. Oto Supermodel

fot. materiały prasowe/Sony Music

13 maja 2022 roku Maneskin wypuścił nowy singiel. Supermodel to pierwszy utwór zwycięzców Eurowizji 2021 wydany w 2022 roku. Damiano David promował numer nagim zdjęciem.

Maneskin – koncert w Polsce z nową datą >> 

Wykonawcy eurowizyjnego hitu Zitti E Buoni przyzwyczaili fanów do odważnych teledysków i postów, które pojawiają się na ich Instagramie. Od jakiegoś czasu włoski zespół szykował się do wydania piosenki Supermodel.

Maneskin – Damiano David nago

Eurowizja 2022 - FINAŁ na żywo: relacja, wyniki, punktacja >>

Z okazji premiery, na profil Maneskin w mediach społecznościowych trafiło m.in. ujęcie nagiego Damiado Davida, czyli lidera grupy. Miejsca intymne wokalisty zasłoniła kamera.

W ciągu jednego dnia zdjęcie Damiano Davida zebrało ponad pół miliona „serduszek”. Fani nie kryli zachwytu i z niecierpliwością czekali na nowość od Meneskin.

Meneskin – Supermodel: nowa piosenka

Supermodel to piosenka napisana przez Maneskin w Los Angeles i wyprodukowana przez producenta Maxa Martina (który współpracował z takimi gwiazdami jak The Weeknd, Coldplay, Lady Gaga) i jego zespół. 

Napisaliśmy „Supermodel” po spędzeniu kilku najlepszych miesięcy w LA. Czasami byliśmy zaskoczeni, ale i zaintrygowani tym, jak bardzo ludzie dbali o ideę „celebryty” i status, mając obsesję na punkcie swojego wyglądu i powiązań. Zaczęliśmy wyobrażać sobie enigmatyczną postać Supermodelki. Jest naprawdę fajna, zabawna i towarzyska, ale w rzeczywistości ma sporo problemów, ukrywa smutek i uzależnienie. W pewnym sensie ją kochasz, bo wie, jak dobrze się bawić, ale też chcesz jej unikać, bo może wpakować cię w tarapaty – mówi zespół o najnowszym kawałku, w którym nie brakuje kalifornijskich brzmień i nowoczesnych rockowych rytmów. 

Eurowizja 2022: Krystian Ochman prawie ostatni! Taka jest kolejność występów w finale >> 

Maneskin na Eurowizji 2022

Meneskin wystąpi podczas finału Eurowizji 2022, który odbędzie się 14 maja w PalaOlimpico w Turynie.

O zwycięstwo w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji walczy reprezentant Polski – Krystian Ochman – z piosenką River.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.