Reklama
placeholder
News

Maneskin: klip do I Wanna Be Your Slave już jest! Mocne sceny

Fot. YouTube.com/Maneskin Official

Reklama
Reklama
placeholder

Już jest teledysk do piosenki I Wanna Be Your Slave Maneskin! Teledysk do singla zwycięzców Eurowizji 2021 miał premierę 15 lipca.

Maneskin: co powiedział Damiano David po pocałunku z gitarzystą na polskiej scenie? >> 

Maneskin – I Wanna Be Your Slave

I Wanna Be Your Slave to piosenka, która znalazła się na drugim albumie studyjnym włoskiego zespołu. Płyta Teatro d'ira: Vol. I została wydana 19 marca 2021 roku.

I Wanna Be Your Slave to drugi najchętniej odtwarzany utwór Maneskin na Spotify. Pierwsze miejsce należy do ich coveru singla Beggin grupy Madcon.

W jednym z wywiadów Damiano David powiedział, że I Wanna Be Your Slave „opisuje wszystkie aspekty seksualności i ich wpływ na życie codzienne”.

Przypomnijmy, że Maneskin wykonali ten utwór na żywo w czasie koncertu w Sopocie. Na scenie wokalistka bandu pocałował gitarzystę Thomasa Raggiego i powiedział:

Uważamy, że każdy powinien mieć prawo to zrobić bez strachu. Uważamy, że wszyscy powinni mieć pełną wolność, by być tym, kim naprawdę są. (…)

Maneskin: Damiano David ma brata. Tak wygląda Jacopo! >> 

Na Instagramie @maneskinofficial można zobaczyć kilka odważnych zdjęć zapowiadających oficjalny teledysk do I Wanna Be Your Slave. Do jednego z nich Damiano David zapozował w damskiej bieliźnie.

W czwartek 15 lipca o 19.00 na YouTube pojawił się klip do I Wanna Be Your Slave. Jeszcze przed premierą, wideo Maneskin zebrało 153 tysiące „lajków”.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama