News

Maneskin znów szokuje w klipie do MAMMAMIA. Zobacz wideo

Maneskin znów szokuje w klipie do MAMMAMIA. Zobacz wideo

fot. materiały prasowe Sony Music

Maneskin zaprezentował teledysk do piosenki MAMMAMIA i znowu zszokował. Uwaga, wideo jest przeznaczone dla widzów pełnoletnich!

Maneskin: klip do I Wanna Be Your Slave już jest! Mocne sceny >> 

8 października 2021 roku zespół Maneskin wypuścił nowy singiel. Utwór MAMMAMIA został wyprodukowany przez zwycięzców Eurowizji 2021 oraz Fabrizio Ferraguzzo.

Na teledysk do nowej piosenki Maneskin musieliśmy trochę poczekać. Klip do MAMMAMIA pojawil się na YouTube 19 października.

Maneskin – MAMMAMIA – oficjalny teledysk

W najnowszym klipie Maneskin prezentuje mroczną wizję świata w klimacie z filmu Pulp Fiction. Reżyserem wideo jest Rei Nadal.

W teledysku do MAMMAMIA Damiano David, Victoria De Angelis, Thomas Raggi i Ethan Torchio wracają z imprezy. Podczas podróży każdy z członków grupy wyobraża sobie… morderstwo na Damiano. Wszystkie przerażające wizje kończą się w samochodzie.

Maneskin nago na Instagramie. Tak promują nową piosenkę? >> 

Maneskin – koncert w Polsce

Maneskin jakiś czas temu ogłosili trasę LOUD KIDS ON TOUR, która obejmie kilkanaście największych europejskich miast, w tym Warszawę. Koncert w Polsce odbędzie się 15 lutego 2022 roku w hali COS Torwar.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.