News

Maneskin na zdjęciach z dzieciństwa. Zespół pokazał urocze fotki

Maneskin na zdjęciach z dzieciństwa. Zespół pokazał urocze fotki

Fot. Instagram.com/maneskin

Członkowie zespołu Maneskin pokazali zdjęcia z dzieciństwa. Na Instagramie zwycięzców Eurowizji 2021 pojawiły się urocze fotki. Sami zobaczcie!

Maneskin: Damiano David ma brata. Tak wygląda Jacopo! >> 

Maneskin to aktualnie jeden z najbardziej znanych zespołów. Zdobył popularność dzięki udziałowi w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Z piosenką Zitti E Buoni odniósł zwycięstwo w Rotterdamie. Profil na Instagramie włoskiego bandu obserwuje blisko 5 milionów fanów.

Niedawno Damiano David i pozostali członkowie Maneskin zagrali koncert w Sopocie. Niedługo znowu pojawią się w Polsce. Maneskin wystąpi 19 sierpnia 2021 roku, w ramach Opener Park w Gdyni.

Maneskin – zdjęcia z dzieciństwa

Niedawno piosenka Beggin w wykonaniu Maneskin zajęła pierwsze miejsca wśród najchętniej słuchanych utworów na Spotify. W ciągu doby singiel odtworzono w serwisie prawie 7,5 miliona razy!

Grupa świętowała sukces w wyjątkowy sposób. Na Instagramie @maneskinofficial fani mogą zobaczyć jak jako dzieci wyglądali Damiano David, Victoria De Angelis, Thomas Raggi oraz Ethan Torchio.

Te dzieciaki właśnie dotarły na pierwsze miejsce na globalnej liście – czytamy w opisie.

Maneskin: co powiedział Damiano David po pocałunku z gitarzystą na polskiej scenie? >> 

Fani Maneskin są zachwyceni tymi fotkami! Internauci są pod wrażeniem przede wszystkim Ethana Torchio. Zauważyli, że perkusista i wokalista Maneskin jako dzieci byli do siebie bardzo podobni.

Ethan jest zbyt słodki.

Damiano i Ethan dosłownie jak jedna osoba.

Wszyscy piękni! – komentowali.

Naprawdę trudno zdecydować, który z artystów był najbardziej uroczym dzieckiem!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.