News

Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczyli się. Oto historia ich miłości

Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczyli się. Oto historia ich miłości

Fot. Instagram.com/marcelamargerita

Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczyli się. Po burzliwym czasie, aktor oświadczył się modelce po raz drugi. Poznajcie historię ich miłości.

Najgłośniejsze rozstania w 2021. Oni zerwali ze sobą w tym roku >>

Misiek Koterski i Marcela Leszczak – związek, syn

Misiek Koterski i Marcela Leszczak związali się ze sobą w 2016 roku. Poznali się w czasie imprezy sylwestrowej i coś między nimi zaiskrzyło. W 2017 roku 42-letni aktor i 29-letnia uczestniczka Top Model zaręczyli się, a niedługo później zostali rodzicami Fryderyka.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak – rozstanie

Na początku 2021 roku Marcelina Leszczak ogłosiła rozstanie z Miśkiem Koterskim. W sierpniu media obiegła informacja, że gwiazdor spotyka się z koleżanką po fachu – 23-letnią Dagmarą Bryzek. Związek nie przetrwał, a Michał Koterski znowu związał się z Marcelą Leszczak.

Niedawno para wyjechała razem do Dubaju. Na Instagramie Marcelina Leszczak pochwaliła się pierścionkiem, który pojawił się na jej palcu.

Dlaczego Misiek Koterski i Marcela Leszczak się rozstali? Jest odpowiedź >> 

Misiek  Koterski i Marcela Leszczak – zaręczyny

Czy ktoś powiedział, że dwa razy nie można? @misiekkoterski 1.01.22 – napisała modelka pod zdjęciem, na którym widać pierścionek.

Jakiś czas temu Marcela Leszczak udzieliła wywiadu, w którym mówiła o powrocie do Michała Koterskiego:

Jak jest dziecko, to się podejmuje walkę. Poza dzieckiem są też jednak uczucia. (…) Nie chcieliśmy do tej pory o tym mówić, bo lepiej robić wszystko w ciszy. Michał też tego doświadczył i wie, że lepiej zachować jakąś część siebie dla samego siebie. My naprawdę spędziliśmy cudowny ostatni miesiąc i ani razu nie podzieliłam się tym w social mediach – cytuje jej wypowiedź m.in. portal wp. 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.