Reklama
placeholder
News

Marcin Hakiel zostanie ojcem! Jego partnerka pokazała brzuszek

Marcin Hakiel zostanie ojcem! Jego partnerka pokazała brzuszek

fot. Instagram: @marcinhakiel

Reklama
Reklama
placeholder

Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika spodziewają się pierwszego dziecka. Para podzieliła się radosną nowiną podczas wspólnego wyjścia. 

W marcu 2022 roku Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że rozstali się po 17 latach małżeństwa. Aktorka obecnie spotyka się z Maciejem Kurzajewskim, a tancerz jest w związku z Dominiką. Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek po rozwodzie zdecydowali się na opiekę naprzemienną nad dwójką swoich dzieci - Adamem i Helenką. Wszystko wskazuje na to, że tancerz już za kilka miesięcy zostanie ojcem po raz trzeci. 

59-letni Krzysztof Ibisz czwarty raz zostanie ojcem. Jego żona pokazała zdjęcie z brzuszkiem >>

Marcin Hakiel trzeci raz zostanie ojcem. Dominika ogłosiła ciążę 

W czwartek 23 maja 2024 roku Marcin Hakiel i jego partnerka pojawili się na imprezie urodzinowej Pudelka, gdzie zapozowali razem na ściance. Kiedy nagrania z ich udziałem trafiły do sieci, internauci od razu zwrócili uwagę na to, że u Dominiki widać zaokrąglony brzuszek. Choć para nie odniosła się jeszcze do informacji o ciąży, portal Pudelek przekazał, że to właśnie na ich imprezie postanowili ogłosić światu radosną nowinę. Nagraniem ze ścianki na swoim profilu na Instagramie podzielił się między innymi portal Jastrząb Post, który pogratulował parze:

Dominika i Marcin Hakiel spodziewają się dziecka! 👶🏼 🥰🫶🏻 Gratulujemy! 😍 Cudowna nowina! 🥰

Klaudia El Dursi urządziła komunijne przyjęcie syna. Babcia pokazała zdjęcia >>

My również gratulujemy! 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama