News

Marcin Maciejczak nagrał piosenkę do filmu!

Marcin Maciejczak nagrał piosenkę do filmu!

Fot. Instagram.com/marcinmaciejczak

Marcin Maciejczak nagrał piosenkę do filmu! Gdzie usłyszymy singiel 14-letniego wokalisty? Znamy datę premiery produkcji. 

Roksana Węgiel w filmie! Sprawdźcie ZWIASTUN i datę premiery >>

Marcin Maciejczak zdobył popularność dzięki zwycięstwu w trzeciej polskiej edycji The Voice Kids. Od kiedy nastolatek zdobył główną nagrodę w show, jego kariera rozwija się jak burza! Marcin Maciejczak już w finale zaprezentował swój debiutancki singiel – Jak Gdyby Nic. 12 czerwca 2020 roku w sieci pojawiła się jego kolejna piosenka – Deszcz i Bez.

Marcin Maciejczak – piosenka – Jeśli Powiem

20 lipca 2020 roku miał premierę inny kawałek zwycięzcy The Voice Kids 3Jeśli Powiem, który powstał do filmu Tarapaty 2. 

Enola Holmes: pozew dla nowego filmu Netflixa. Poszło o rolę Henry’ego Cavilla >> 

Tarapaty 2 – fabuła, obsada 

Tarapaty 2 to film familijno-przygodowy w reżyserii Marty Karwowskiej, która współpracowała m.in. przy serialu Zawsze Warto z Julią Wieniawą. 

Produkcja Tarapaty 2 jest kontynuacją filmu Tarapaty z 2017 roku. W obsadzie pojawili się m.in. aktorzy młodego pokolenia – Jakub Janota-Bzowski, Pola Król, Mia Goti – oraz Joanna Szczepkowska, Marta Malikowska, Tomasz Ziętek, Zbigniew Zamachowski i Sandra Korzeniak.

(…) Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej. „Tarapaty 2” to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza – czytamy w opisie teasera filmu Tarapaty 2 na YouTube. 

Harry Potter: te rzeczy pojawiły się we wszystkich filmach kultowej serii! >> 

Tarapaty 2 – data premiery 

Kiedy premiera filmu Tarapaty 2? Kontynuacja „największego hitu polskiego kina familijnego XXI wieku”, jak opisywana jest produkcja, w kinach od 25 września 2020 roku. 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mam dla was niespodziankę, podzielę się nią już w przyszłym tygodniu! 🔫

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, wygrywając program The Voice Kids spełniłem swoje marzenie o rozpoczęciu mojej poważnej przygody z muzyką🎧Cieszyłem się, że z pomocą innych twórców stworzyłem singiel, z którego jestem dumny i który wypuściłem w świat❤️Do tej pory wielką radość sprawia mi obserwowanie losów piosenki, tego jak ją komentujecie, że utożsamiacie się z historią, którą opowiedziałem w tekście, że przeżywacie swoje historie z moją piosenką w tle🥺To wszystko wiele dla mnie znaczy. Ale wypuszczając tego singla nie spodziewałem się, że zagra go jakiekolwiek radio, że piosenka zdobędzie taką popularność w sieci🤍Wczoraj dowiedziałem się, że moja debiutancka piosenka zadebiutowała na 54 miejscu najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych i jest najczęściej emitowaną nowością w Polsce!❤️Brakuje mi słów żeby opisać radość, jaka mi teraz towarzyszy. Dziękuję Wam oraz wszystkim mediom i dziennikarzom, którzy zdecydowali się wesprzeć tak młodego debiutanta❤️

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.