News

Marcin Maciejczak nagrał piosenkę do filmu!

Marcin Maciejczak nagrał piosenkę do filmu!

Fot. Instagram.com/marcinmaciejczak

Marcin Maciejczak nagrał piosenkę do filmu! Gdzie usłyszymy singiel 14-letniego wokalisty? Data premiery zbliża się wielkimi krokami. 

Marcin Maciejczak na Eurowizji Junior? Ten komentarz rozwiewa wątpliwości >> 

Marcin Maciejczak zdobył popularność dzięki zwycięstwu w trzeciej polskiej edycji The Voice Kids. Od kiedy nastolatek zdobył główną nagrodę w show, jego kariera rozwija się jak burza! Marcin Maciejczak już w finale zaprezentował swój debiutancki singiel – Jak Gdyby Nic. 12 czerwca 2020 roku w sieci pojawiła się jego kolejna piosenka – Deszcz i Bez.

Marcin Maciejczak – nowa piosenka – Jeśli Powiem

Drugi kawałek Marcina Maciejczaka miał premierę dopiero miesiąc temu, a zwycięzca The Voice Kids 3 już zapowiada nowy utwór. Niedawno na Instagramie @marcinmaciejczak pojawiła się informacja o tym, że 20 lipca pojawi się jego kawałek Jeśli Powiem.

"Jeśli Powiem” to tytuł mojej nowej piosenki, która powstała do filmu „Tarapaty 2”! Premiera piosenki 20 lipca (…) – czytamy w najnowszym poście Marcina Maciejczaka.

Mandaryna wraca do Ich Troje! >> 

Tarapaty 2 – o czym jest film? Data premiery

Tarapaty 2 to film familijno-przygodowy w reżyserii Marty Karwowskiej, która współpracowała m.in. przy serialu Zawsze Warto z Julią Wieniawą. 

Produkcja Tarapaty 2 jest kontynuacją filmu Tarapaty z 2017 roku. W obsadzie pojawili się m.in. aktorzy młodego pokolenia – Jakub Janota-Bzowski, Pola Król, Mia Goti – oraz Joanna Szczepkowska, Marta Malikowska, Tomasz Ziętek, Zbigniew Zamachowski i Sandra Korzeniak.

(…) Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej. „Tarapaty 2” to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza – czytamy w opisie teasera filmu Tarapaty 2 na YouTube.

Zenek online - premiera w Netflixie. Znamy datę >> 

Kiedy premiera filmu Tarapaty 2? Kontynuacja „największego hitu polskiego kina familijnego XXI wieku”, jak opisywana jest produkcja, trafi na ekrany jesienią.

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mam dla was niespodziankę, podzielę się nią już w przyszłym tygodniu! 🔫

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, wygrywając program The Voice Kids spełniłem swoje marzenie o rozpoczęciu mojej poważnej przygody z muzyką🎧Cieszyłem się, że z pomocą innych twórców stworzyłem singiel, z którego jestem dumny i który wypuściłem w świat❤️Do tej pory wielką radość sprawia mi obserwowanie losów piosenki, tego jak ją komentujecie, że utożsamiacie się z historią, którą opowiedziałem w tekście, że przeżywacie swoje historie z moją piosenką w tle🥺To wszystko wiele dla mnie znaczy. Ale wypuszczając tego singla nie spodziewałem się, że zagra go jakiekolwiek radio, że piosenka zdobędzie taką popularność w sieci🤍Wczoraj dowiedziałem się, że moja debiutancka piosenka zadebiutowała na 54 miejscu najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych i jest najczęściej emitowaną nowością w Polsce!❤️Brakuje mi słów żeby opisać radość, jaka mi teraz towarzyszy. Dziękuję Wam oraz wszystkim mediom i dziennikarzom, którzy zdecydowali się wesprzeć tak młodego debiutanta❤️

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj