Reklama
placeholder
News

Margaret z nową piosenką Miłego lata. Premiera albumu wkrótce

Margaret z nową piosenką Miłego lata. Premiera albumu wkrótce

fot. youtube.com/@MargaretOfficialYT

Reklama
Reklama
placeholder

Margaret wydała kolejny singiel promujący nadchodzący album Siniaki i cekiny. Utwór Miłego lata pretenduje, by zostać wakacyjnym hitem — ma odpowiedni rytm, tekst wpadający w ucho, a także krótki układ taneczny, którego uczy sama Margaret. Materiał instruktażowy znajdziecie na końcu artykułu.

Mrozu i Maryla Rodowicz w DUECIE! Wydali wspólnie cover hitu Sing-Sing >>

Margaret życzy słuchaczom Miłego lata. Nowy singiel już w sieci

Miłego lata to już chyba ostatni singiel promujący album Siniaki i cekiny – krążek ma mieć premierę 26 kwietnia 2024 roku. Co prawda Margaret może nas jeszcze zaskoczyć kolejną nowością, czasu jednak zostało mało.

Margaret i Alvaro Soler w duecie! Jak doszło do powstania piosenki Hot Like Summer? [WYWIAD] >>

Siniaki i cekiny to dwupłytowy album. W części Siniaki znalazły się między innymi takie przeboje jak Tańcz głupia. Natomiast w części Cekiny znajdziemy między innymi single Bynajmniej i Hot Like Summer nagrane razem z Alvaro Solerem.

Już od jakiegoś czasu jest możliwość zamówienia albumu w przedsprzedaży. Jak się okazuje, Siniaki i cekiny już mają status złotej płyty, mimo że wciąż są przed premierą. Tytuł krążka jest nieprzypadkowy – Margaret wyjaśnia:

Życie takie jest, że jak nie ma siniaków, nie będzie cekinów. Nie ma upadków, to trudno mówić o wzlotach. Gdybym nie robiła rzeczy stricte popowych, nie odwinęłabym się w drugą stronę, ku rapowi. Gdybym z kolei nie zajęła się rapem, nie odkryłabym nowej muzyki, którą teraz nagrywam. Jest we mnie pełna zgoda na tę sinusoidę, podążam za nią.

Margaret – Miłego lata [WIDEO]

Poniżej możecie posłuchać kawałka Miłego lata. Na końcu znajdziecie także filmik, na którym Margaret pokazuje jak tańczyć do tego utworu.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama