News

Marie i Zuza – ich singiel Hide And Seek promuje Spotify EQUAL

fot. YouTube.com/Zuza – temat

Marie i Zuza połączyły siły w „halloweenowym hymnie” Hide And Seek. Zostały ambasadorkami programu Spotify EQUAL w październiku!

Jakub Grabowski w nowym klipie Marie. Zobacz Anon69 >> 

Marie i Zuza – Hide And Seek

Hide And Seek to utwór, który jest pierwszą kolaboracją wewnątrz labelu Marie i to wyjątkową! Prezent dla fanów na Halloween jest też flagowym numerem październikowej kampanii Spotify EQUAL, promującej kobiety i ich twórczość.

Program Spotify EQUAL ruszył 29 kwietnia 2021 roku, a w jego ramach tworzone są globalne i lokalne playlisty promujące utwory artystek z ponad 50 krajów. Wybrane piosenkarki pojawiają się na okładkach lokalnych playlist, a ich twórczość jest polecana na platformie. To oraz wizerunki na billboardach w Nowym Jorku ma zwiększyć ich szanse na międzynarodową karierę.

Dawid Podsiadło z nowym singlem i klipem. Zobacz To co masz Ty! >> 

Chciałyśmy stworzyć coś wyjątkowo mrocznego, w Polsce bardzo ciężko o takie kawałki. Jest w tym trochę horroru, brzmieniowo dodaliśmy też elementy witch house. Koniec końców, energia bijąca z „Hide And Seek” wydaje się nam kwintesencją popkulturowej aury Halloween.

Bycie ambasadorkami miesiąca programu EQUAL wiele dla nas znaczy. To nie tylko osobisty sukces. To także bycie twarzą społeczności pełnej utalentowanych i ciężko pracujących kobiet. To ważne doświadczenie dla nas obu, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że tworzymy razem mały label i pracujemy wspólnie na nasz sukces – mówią Marie i Zuza o wspólnym singlu oraz akcji Spotify Equal.

Zuza i Marie mają też radę dla młodych artystek:

Nie poddawaj się, walcz o siebie, potrząśnij branżą i traktuj wszystkie kobiety-artystki z życzliwością. Razem rośnijmy w siłę.

Pink zagra koncert w Polsce! Kiedy i gdzie? [DATA, BILETY] >>

Piosenka Hide And Seek jest dostępna w serwisach streamingowych. Singiel znajdziecie na playliście EQUAL Polska na Spotify.

Marie – kim jest?

Marie w 2020 roku wydała debiutancką EP-kę Candybar. Jakiś czas później przyszedł czas na kolejną – Cafe Mari – z której pochodzi hit Zero Calorie Cookies.

W lutym 2022 roku ukazał się debiutancki album Marie pod tytułem Babyhands, który został doceniony przez krytyków, a 2 września 2022 roku premierę miał minialbum CHOC.

EP-ka zawiera m.in. takie utwory jak Anon69 czy Cztery Pory Roku oraz doskonale znane fanom Welcome To My Party i Strawberry Sauce. Marie twierdzi, że CHOC to jej najodważniejszy dotychczas projekt, najbardziej szalony brzmieniowo.

Marie – nowa EP-ka CHOC dostępna >> 

Zuza – kim jest?

Zuza ma wiele talentów – to wokalistka, tekściarka, performerka i tancerka.  

Jej pazur, wieloletnia fascynacja k-popem oraz miłość do języków obcych i kultur wschodnich przełożyły się na wyjątkowe brzmienie.

Barbie to pierwszy singiel promujący debiutancki minialbum Zuzy i pierwszy krok do zrobienia szumu na scenie muzycznej.

„Barbie” to numer, który mówi o pozyskiwaniu wartości z głębi samych siebie. Nieważne jak wyglądasz, jak się nosisz, jak się ubierasz – to ty definiujesz sam siebie. Dla mnie już skończyły się czasy, kiedy wygląd człowieka świadczy o jego wartości, kompetencjach czy możliwościach. „Barbie” jest metaforą tych wszystkich uprzedzeń – mówi wokalistka.

 

.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.