News

Mariola Lisicka przejmuje TOP 20!

Mariola Lisicka przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman)Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie) i Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek). Teraz czas na Mariolę Lisicką (@mariolalisicka)!

Mariola Lisicka - kim jest?

Mariola Lisicka to aktorka młodego pokolenia. Popularność zyskała dzięki jednej z głównych ról w serialu Nieprzygotowani. W 2018 roku zadebiutowała singlem I wanna be, który w błyskawicznym tempie zyskał uznanie zarówno wśród młodszych, jak i starszych odbiorców.

Muzykę, którą tworzy artystka, charakteryzuje alternatywne, czasem wręcz psychodeliczne brzmienie. Jej teksty opisują rzeczywistość w sposób dwuznaczny, niedopowiedziany. 

W 2019 roku aktorka dołączyła do stałej obsady serialu Leśniczówka zyskując sympatię widzów, a rok później skończyła Szkołę Aktorską SPOT w Krakowie. Mariolę możemy również oglądać gościnnie na wielu popularnych kanałach platformy YouTube, a także serialach.

Jak mówi artystka: „to dopiero początek!”. Mariola leci jak wiatr, planuje niebawem wznowić karierę muzyczną i obiecuje nowe projekty, o których na razie nie chce więcej opowiedzieć :-). 

Mariola Lisicka - wiek, informacje 

Imię i nazwisko/pseudonim: Mariola Lisicka

Wiek: 24 lata

Miejsce zamieszkania: Warszawa

Kim jestem z zawodu: aktorką

Co robię na co dzień: skończyłam aktorską szkołę SPOT w Krakowie i rozpoczęłam studia w Wyższej Szkole Menagerskiej na kierunku Zarządzanie - to mój plan B!

Hobby: lubię gotować, śpiewać, interesuję się psychologią i social mediami

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: elektroniczna, alternatywna - ulubiony wykonawca to Elderbrook

Ulubiona piosenka: Birdsong Elderbook

Ulubione miejsce: 

Najbardziej nie lubię: sztuczności i fałszu

Jestem dumna, że: nic nie jest w stanie mnie zmienić i złamać

Moja największa wada: wybuchowość

Moja największa zaleta: szczerość

Moje ulubione konto na Insta: 

Inspiruje mnie: nikt mnie nie inspiruje, sama się napędzam

Największe marzenie: już zawsze pracować w zawodzie, który jest moją pasją

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.