Reklama
placeholder
News

Pudzian drastycznie schudł. Zaniepokojeni fani komentują: ‘Chudzian’

Pudzian drastycznie schudł. Zaniepokojeni fani komentują: ‘Chudzian’

fot. instagram.com/pudzianofficial/

Reklama
Reklama
placeholder

Mariusz Pudzianowski od lat znany jest jako odnoszący sukcesy i świetnie wyglądający sportowiec, który swoją "formą" i wytrwałością motywuje ludzi. Fani nieustannie zostawiają polubienia i komentarze pod jego najnowszymi zdjęciami na Instagramie. Od jakiegoś czasu skupiają się jednak na tym, że 47-latek drastycznie schudł. Jak komentują jego wagę?

Pudzianowski nawiązuje do afery z Popkiem. Zapozował z owczarkami >>

Pudzian stracił na wadze. Fani niepokoją się i... drwią

Mariusz Pudzianowski systematycznie pracuje nad swoją sylwetką i kondycją, co można zobaczyć w filmikach, które publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych. Sportowiec od zawsze kojarzony jest jako wyjątkowo umięśniony mężczyzna dużych rozmiarów. Ostatnio jednak bardzo stracił na wadze, co nie umknęło spostrzegawczym fanom.

Jeszcze w 2022 roku, gdy Pudzian informował na swoim instagramowym profilu, że waży 116 kg, internauci komentowali zaniepokojeni: "Pół chłopa", "Chudzian" czy "Chudzinka". Obecnie wciąż zauważalny jest spadek wagi legendarnego polskiego siłacza i takie uwagi również pojawiają się pod jego najnowszymi postami. Mimo tego, że Mariusz Pudzianowski wygląda na silnego i zdrowego, to fanom trudno zaakceptować tę zmianę. Pod zdjęciami 47-latka często można znaleźć komentarze zatroskanych oraz tych naśmiewających się z jego nowej sylwetki osób.

Jak można przeczytać w sekcji komentarzy pod najnowszymi zdjęciami Pudziana:

hahah ale chucherko 

Pudzianowski, trzeba bica napompować, a nie taka kuleczka 😂🔥

Jaka obecnie waga?

maluszek buahahahah

Zauważyliście zmianę wagi Pudziana?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama