News

Marta Fonder przejmuje TOP 20!

Marta Fonder przejmuje TOP 20!

Fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek), Mariola Lisicka (@mariolalisicka), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Monika Mandrela (@moniczka___m) i Przemek Bylina (@przemopbg). Teraz czas na Martę Fonder (@marczi_tka)!

Marta Fonder – kim jest Marczi_tka?

Marta Fonder ma 20 lat. Pochodzi z Legionowa. Interesuje się muzyką, sportem, modelingiem oraz wizażem. Na co dzień pracuje w klinice jako rejestratorka. W wolnych chwilach sprawdza się jako fotomodelka i modelka w klipach muzycznych.

Marta to ambitna kobieta, która uwielbia wyzwania. Jest aktywna w social mediach, lubi mieć kontakt z ludźmi. Kocha zwierzęta i podróże, którymi wnosi dużo wrażeń do swojego życia. Na wszystko stara się patrzeć optymistycznie. Uważa, że jeśli naprawdę nam na czymś zależy, to da się to osiągnąć, mimo trudności. O planach w najbliższej przyszłości nie chce mówić, tłumacząc, że to nic pewnego.

Marta Fonder – informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Marta Fonder/ marczi_tka

Wiek: 20 lat

Miejsce zamieszkania: Legionowo

Co robię na co dzień: pracuję w klinice jako rejestratorka

Hobby: interesuję się sportem, modelingiem, muzyką, wizażem oraz gotowaniem

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: głównie pop

Ulubiona piosenka: The Weeknd – Save Your Tears, Olivia Rodrigo – drivers license, Ritob x Nighterawlers - Friday

Ulubione miejsce: piaszczysta plaża na Karaibach i kuchnia

Najbardziej nie lubię: gdy ludzie robią sobie wzajemnie na złość i kłamią w żywe oczy

Jestem dumna, że: rozwijam się w tym co chcę robić i nabieram nowych doświadczeń

Moja największa wada: odkładanie niektórych rzeczy na później

Moja największa zaleta: jestem ambitna, cierpliwa i wyrozumiała. Dążę do wyznaczonych celów i nie poddaję się

Moje ulubione konto na Insta: @deynn

Inspiruje mnie: Tammy Hembrow

Moje największe marzenie: być kobietą, która motywuje innych do działania i inspiruje. Chciałabym zwiedzić jak najwięcej świata

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.