News

Marta Linkiewicz komentuje aferę z Rae Sremmurd – depresja, groźby, problemy w szkole

Marta Linkiewicz komentuje aferę z Rae Sremmurd – depresja, groźby, problemy w szkole

Fot. YouTube.com/THEUNBOXALL

Marta Linkiewicz opowiedziała o aferze z zespołem Rae Sremmurd. Mówiła jak się czuła z burzą wokół siebie. Bardzo szczere wyznanie!

Fame MMA 10: data ogłoszona! Marta Linkiewicz zawalczy o pas >> 

Cała Polska usłyszała o Marcie Linkiewicz w 2015 roku, kiedy nagrała film, na którym opowiadała o upojnych chwilach, które przeżyła z muzykami zespołu Rae Sremmurd zaraz po koncercie grupy w Warszawie. Później głośno było o innych kontrowersyjnych wypowiedziach i odważnych zdjęciach Linkimaster.

Dzisiaj Marta Linkiewicz ma na Instagramie ponad milion fanów. Już 24 kwietnia 2021 roku po raz kolejny ma walczyć na Fame MMA.

Marta Linkiewicz o autokarze Rae Sremmurd i hejcie

Niedawno 24-latka udzieliła wywiadu Pawłowi Smektalskiemu z kanału THEUNBOXALL. Opowiedziała m.in. o tym co myśli o kontrowersyjnym filmiku, który rozpoczął jej karierę i hejcie, który ją wtedy dotknął.

Ja też uważam, że ten cały autokar i w ogóle to była strasznie prze*****a akcja – zaczęła.

(…) Może nawet nie chodziło o to, że uprawiałam seks z kimś kto był czarnoskóry i był sławny, tylko wydaje mi się, że bardziej chodziło o moje słownictwo i to jak to przedstawiłam światu i w ogóle jak dumna wtedy z siebie byłam. (…) Nie sadziłam, że wyleje się z tego takie szambo – słyszymy dalej.

Linkimaster opowiedziała o tym jak filmik o Rae Sremmurd ujrzał światło dzienne. Okazało się, że wideo zostało nagrane na prywatny Snapchat, z którego Marta Linkiewicz korzystała wspólnie z koleżanką. Jeden z ich znajomych udostępnił wszystko na YouTube

To nigdy nie było tak, że ja specjalnie to nagrałam, żeby zrobić wyświetlenia, żeby być sławnym – powiedziała celebrytka.

Fame MMA 9: data, karta walk. Walką wieczoru Popek vs Kizo >> 

Marta Linkiewicz dodała, że po tym jak upubliczniono filmik, w którym opowiada o zbliżeniach z muzykami Rae Sremmurd „miała przechlapane”. Tuż przed maturą wyrzucono ją ze szkoły, pojawiały się nawet groźby śmierci.

(…) Miałam bardzo przechlapane i w szkole i w domu. Wyrzucono mnie ze szkoły, ludzie życzyli mi śmierci, ja naprawdę miałam depresję. (…) Mi było strasznie wstyd. Już pomijając te kwestie rodzinne i to, że moja siostra też miała przeze mnie straszny „przypał” w swoim gimnazjum, też ją wytykali palcami. Było mi strasznie przykro z tego powodu. O rodzicach już nawet nie wspomnę, nie wychodziłam z pokoju, nie chciałam z nimi rozmawiać, było mi wstyd – mówiła.

Zawodniczka Fame MMA przyznała, że kiedy opowiada komuś prywatnie o sytuacji sprzed 6 lat, zdarza jej się płakać.

Jest mi po prostu po ludzku, k***a, przykro, bo pamiętam, że zostałam bez żadnej pomocy psychologa. Strasznie się to na mnie odbiło.

Marta Linkiewicz – rodzice namawiali ją do zmiany imienia i nazwiska

W dalszej części wywiadu na kanale THEUNBOXALL Marta Linkiewicz powiedziała, że postanowiła przekuć to co wydarzyło się po filmie o Rae Sremmurd w sukces. Przyznała, że jej późniejsze posty na Instagramie to był „totalny trolling”.

Miałam w pewnym momencie szalone wyświetlenia na InstaStory. (…) W pewnym momencie miałam po 600-700 tysięcy wyświetleń na InstaStory przy pół miliona obserwujących – stwierdziła.

Jak zmieniła się Marta Linkiewicz? ZDJĘCIA >> 

Linkimaster powiedziała, że nie miała innego wyjścia i zdradziła, że rodzice namawiali ją nawet do zmiany imienia i nazwiska.

Pamiętam, że rodzice mówili mi: „Usuń tego Instagrama, zmień nazwisko”. Naprawdę, moi rodzice chcieli, żebym usunęła Instagrama, zmieniła imię i nazwisko. (…) Żebym nie musiała się użerać z innymi ludźmi. Ale stwierdziłam, że kurczę, nawet jak przeproszę publicznie, to i tak będę sz***ą. Ludzie i tak będą pamiętać, więc stwierdziłam, że albo w jedną, albo w drugą. Albo po prostu zmieniam nazwisko i kraj i nikt mnie nie pamięta, albo po prostu idę tą drogą i zobaczymy gdzie zajdę – zakończyła.

Cały film THEUNBOXALL z Martą Linkiewicz znajdziecie niżej.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.