News

Siostra i mama Marty Linkiewicz zmieniły nazwisko. "Nie chciały mieć Linkiewicz"

Siostra i mama Marty Linkiewicz zmieniły nazwisko. "Nie chciały mieć Linkiewicz"

Fot. Instagram.com/linkimaster

Siostra i mama Marty Linkiewicz zmieniły nazwisko. Niedawno Linkimaster wróciła do trudnych momentów z przeszłości. 

Marta Linkiewicz pokazała SIOSTRĘ! Podobne? >> 

Cała Polska usłyszała o Marcie Linkiewicz w 2015 roku, kiedy ta nagrała film, na którym opowiadała o upojnych chwilach, które przeżyła z muzykami zespołu Rae Sremmurd zaraz po koncercie grupy w Warszawie. Później głośno było o innych jej wypowiedziach i odważnych zdjęciach.

Niedawno zawodniczka Fame MMA opowiedziała o trudnych doświadczeniach, które były konsekwencją jej wideo o Rae Sremmurd. Z negatywnymi komentarzami musieli mierzyć się też najbliżsi influencerki, m.in. jej młodsza siostra Kasia.

Moja siostra była wtedy w gimnazjum. (…) Widziałam, że była przybita. Dzieci za nią krzyczały: „Jaka siostra taka siostra”. (…) Nie no, nie było fajnie – mówiła Marta Linkiewicz w nowym filmie, który pojawił się na kanale Krzysztofa Gonciarza.

Marta Linkiewicz – siostra i mama mają inne nazwiska

Moja siostra i moja mama mają inne nazwiska niż ja, ponieważ zmieniły nazwiska. Nie chciały mieć nazwiska Linkiewicz. Ja nie miałam z tym problemu, bo wiadomo… Moja mama też chciała, żebym ja zmieniła nazwisko. Wiesz, było naprawdę bardzo gorąco i wszyscy kojarzyli je ze mną. To było męczące dla nich – stwierdziła Linkimaster.

Siostra 24-latki ujawniła, że ona i jej mama zmieniły nazwisko po tym jak grupa SB Maffija wypuściła numer Gustaw.

Moja mama też słyszała ten kawałek, stwierdziła, że to w sumie trochę za dużo, że czy może nie chce zmienić nazwiska. No i ja, że w sumie racja. Wtedy ja i moja mama zmieniłyśmy nazwisko na mojej mamy. Uważam, że to była dobra decyzja – cytuje słowa Kasi Pudelek.pl.

Fame MMA 10: nowa data. Znamy wszystkich zawodników [KARTA WALK] >> 

W tej chwili Marta Linkiewicz ma z siostrą bardzo dobre relacje. Kasia twierdzi, że dzięki trudnym doświadczeniom jest silniejsza i cieszy się z tego jaką drogą idzie Marta.

Cały odcinek Krzysztofa Gonciarza z Martą Linkiewicz znajdziecie niżej. Ostrzegamy – filmik zawiera wulgaryzmy.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.