News

Marta Lubawska przejmuje TOP 20!

Marta Lubawska przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

Canal+ - jak teraz oglądać 4FUN.TV, 4FUN DANCE i 4FUN KIDS? >> 

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek), Mariola Lisicka (@mariolalisicka), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Monika Mandrela (@moniczka___m), Przemek Bylina (@przemopbg),  Marta Fonder (@marczi_tka), Adrian Cios (@adrian_cios), Adrianna (@adrianqaa), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk) i Kuba Grochmalski (@kubagrochmalski), Pamela Sikora (@pamelciak) i Maksymilian Mazurek (@maxxmazurek) i Magdalena Czechoska (@flyingshoes.pl), Adrian Grajcar (@modny_dandys) i Eryk Skrzypczak (@erykminefreedom) i Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Żaneta Woźniak (@zaneta_wozniak) i Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu) i Weronika Wiśniewska (@veroniqqueen), Maja Zięba (@majazeet),Nicol Kimaty (@niicolciak), Magdalena Maciejowska (@magdamaciejowska) i Klaudia Figuła (@klaudiaeff), Sunny Blonde Woman (@sunnyblondewoman), Kamila Kąkol (@kamisia0218877), Roksana Bartczak (@tojakicia), Paula Marciniak (@paulamarciniak_official) i Keyti (@keytiwow) i Dominika Piotrzkowska (@nika.koska), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Michalina (@kociminetka_official), Ana Stanskovsky (@ana_stanskovsky) i Justyna Drzyzga (@justyna.drzyzga) i Ava Del Rio (@ava_del_rio),  Sylwia Hober, Silwianna (@silwianna_official), Zetesis (@zetesis1727), Agata Gęsicka (@agatagesickv), Pink Car Blondie (@pinkcarblondie) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Marczi_tka, czyli Marta Fonder (@marczi_tka) i Kotkuuu, czyli Klaudia Granat (@kotkuuu), Sara Asatrjan (@sarqqa), Anna Adamska (@adamskaannaa), Wiktoria Hoffman (@wiktoria_hoffman),  Karina Kiejnich (@karinakiejnich), Kamila Brożek (@kamila_brozek), Dominika Całka (@dominika_calka), Angelina Cichecka (@angelacichecka), Marta Lubawska (@marta__lubawska),  Zosia Watros (holyzolly) i Dalmara Knaflewska (@dalmara.knaflewska), Oha (@wiktoria_oha), Agnieszka Boryń (@agaboryn), Jakub Urbański (@urbanskidancefit), Justyna Kuleczka (@j_kuleczka),  Weronika Woś (@werka_wos), Maya_lena (@maya_lenaa), Sandra (@sandra.takk), Slisy, czyli Sylwia Szymichowska (@slisy_hwa), Nikola Wasyljew (@nicole_wasyljew,  Mallu (@malluyuuki) i Agnieszka Walewska (@valevvska), Paulina Pierzchała (@paulina_pierzchala_), Zosia Watros (@holyzolly), Sandra (@sandra.takk), Sandra Sullmann (@sandraclarax), Mallu (@malluyuuki) i Marika Wojewoda (@marika_wojewoda). Teraz znowu przyszedł czas na  Martę Lubawską (@marta__lubawska)!

Marta Lubawska – kim jest?

Marta mam 30 lat i mieszkam w Gdańsku. Jej hobby to podróżowanie, czytanie artykułów i książek o tematyce psychologicznej, granie w gry komputerowe oraz granie na konsoli. Bardzo lubi też jazdę na rolkach. 

Od niedawna jej hobby jest również crossfit, póki co jest najsłabsza w grupie, ale to jej nie zniechęca, bo jest małym wojownikiem :-) 

Mimo że wciąż się uczy, upada już coraz rzadziej. 

Marta to osoba, która kocha morze. Jej praca jest ściśle z nim związana. Pracuje na jachcie, na którym jestem 1. oficerem. Większość czasu spędzam poza Polską i domem, bo jej praca tego wymaga. Pół roku spędza na pokładzie, ale mimo to Marta lubi swoją pracę. :-) 

Marta Lubawska – informacje

Imię i nazwisko /pseudonim: Marta Lubawska/Exgrazyna
Wiek: 30 lat
Miejsce zamieszkania: Gdańsk
Zawód: 1. oficer
Co robię na co dzień: pracuję na morzu, ćwiczę crossfit, jeżdżę na rolkach, czytam artykuły
Hobby: gry komputerowe, podróże, muzyka, moda, fotografia
Ulubiona muzyka: progressive techno
Ulubiony wykonawca: ARTBAT, Mathame
Ulubione miejsce: Chorwacja
Najbardziej nie lubię: zazdrosnych ludzi
Jestem dumna, że: z tego co udało mi się osiągnąć w życiu do tej pory jako osobie z bardzo małej wsi
Moja największa wada: od czego by tu zacząć... :D Mój niewyparzony język
Moja największa zaleta: szczerość
Moje ulubione konto na Insta: @make_life_harder, @taleofus
Inspiruje mnie: książki na temat rozwoju osobistego
Największe marzenie: zwiedzić cały świat

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 21:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.