News

Córka Martyny Wojciechowskiej nagrała teledysk! „Od zawsze była wyjątkowa”

Córka Martyny Wojciechowskiej nagrała teledysk! „Od zawsze była wyjątkowa”

Fot. Instagram.com/martyna.world

Córka Martyny Wojciechowskiej nagrała teledysk! Podróżniczka pochwaliła się klipem na Instagramie.

Jan Dąbrowski został BLONDYNEM! Udana metamorfoza? >>

Córka Martyny Wojciechowskiej wypuściła piosenkę

Martyna Wojciechowska ma powody do dumy! Niedawno prowadząca program Kobieta Na Krańcu Świata opublikowała na swoim profilu pierwszy oficjalny teledysk adoptowanej córki Kabuli. Jak się okazało, dziewczyna spełniła marzenie o tym, żeby śpiewać.

OTO PIERWSZY OFICJALNY TELEDYSK KABULI! Kabulka od zawsze była wyjątkowa, chciała się uczyć, zostać prawniczką i... śpiewać. Choć została tak ciężko doświadczona przez los to nadal MA ODWAGĘ REALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA! A nic nie sprawia Jej takiej przyjemności jak wyrażanie siebie poprzez śpiew! – napisała Martyna Wojciechowska.

Żona Przemysława Kossakowskiego podkreśliła, że teledysk do utworu Hukumu powstał wyłącznie z inicjatywy Kabuli.

(…) I żeby było jasne: to nie jest mój pomysł! To w całości Jej inicjatywa, pomysł i realizacja! Nie nadążam za moim Dzieckiem! (…) – czytamy.

Kabulę znajdziecie nie tylko na YouTube, lecz także na Facebooku i Instagramie (@rhemahkabulaofficially).

Daria Zawiałow rozwodzi się z mężem? „Nie robią z tego tajemnicy” >>

Ależ ona ma śliczny głos!

Ma dziewczyna talent!

Gratulacje!!!

Piękny głos! Jest naprawdę niesamowita – pisali fani pod postem Martyny Wojciechowskiej.

Przypomnijmy, że dziennikarka poznała Kabulę w Tanzanii, podczas kręcenia jednego z odcinków programu Kobieta Na Krańcu Świata. Dziewczyna cierpi na albinizm przez co została okaleczona w swoim rodzinnym domu – straciła rękę, która miała być wykorzystana do stworzenia amuletu. Wielu mieszkańców państwa wierzy, że ciało albinosów ma magiczną moc.

Martynę Wojciechowską bardzo poruszyła historia nastolatki i postanowiła zostać jej opiekunem prawnym. Życie Kabuli się zmieniło, podjęła studia prawnicze. 

Martyna Wojciechowska ma kolejne dziecko! >> 

Pod koniec 2018 roku podróżniczka poinformowała, że adoptowała też przyjaciółkę Kabuli – Tatu. Jakiś czas później przyznała, że będzie pomagać też trzeciej dziewczynce, która również mieszka na stałe w Tanzanii.

Martyna Wojciechowska ma także biologiczną córkę Marysię, ze związku z płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem. Dziewczynka urodziła się w 2008 roku.

Gratulujemy Kabuli i trzymamy kciuki za jej karierę!

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.