News

Martyna Wojciechowska WYCHODZI ZA MĄŻ?! Pokazała suknię ślubną

Martyna Wojciechowska WYCHODZI ZA MĄŻ?! Pokazała suknię ślubną

Fot. Instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska wychodzi za mąż?! Podróżniczka pochwaliła się zdjęciem w sukni ślubnej. 

Martyna Wojciechowska jako nastolatka to HIT >> 

Martyna Wojciechowska od 2018 roku jest związana z Przemkiem Kossakowskim. Dziennikarze bardzo chronią swoją prywatność, jednak co jakiś czas publikują wspólne zdjęcia w internecie. Wyglądają na naprawdę dobraną parę! ;-) 

Autorka programu Kobieta Na Krańcu Świata niedawno wrzuciła do sieci swoje zdjęcie w… sukni ślubnej, które podpisała: Nadchodzi nowe…

Fotka zaskoczyła fanów Wojciechowskiej , bo gwiazda nigdy nie ukrywała, że zostanie żoną nie jest jej marzeniem. Pod zdjęciem w białej sukni pojawiło się jednak mnóstwo gratulacji.

Martyna Wojciechowska zmieniła imię! >> 

Czy Martyna Wojciechowska wychodzi za mąż? Tego do końca nie wiadomo, jednak niektórzy fani zauważyli, że nowe zdjęcie może być zapowiedzią kolejnego sezonu programu Kobieta Na Krańcu Świata. Wiadomo, że w pierwszym odcinku nowej serii Wojciechowska pojechała do Korei Południowej. W kraju poznała kobiety, które wzięły ślub... same ze sobą! 

Ja myślę, że to może być ujęcie z planu Kobiety Na Krańcu Świata

A to nie odnośnie odcinka o Koreankach, które biorą ślub same ze sobą?

Zapewne jest z planu, nie wyobrażam sobie Pani Martyny w takiej stylówce na swoim ślubie – czytamy w komentarzach.

Martyna Wojciechowska ma kolejne dziecko! >> 

Martyna Wojciechowska - osiągnięcia, związki, córka

Martyna Wojciechowska urodziła się 28 września 1974 roku w Warszawie. Jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną i podróżniczką. Jest też drugą Polką, która zdobyła Koronę Ziemi, czyli najwyższe szczyty wszystkich kontynentów. Wojciechowska była m.in. redaktor naczelną polskiej edycji czasopism National Geographic oraz National Geographic Traveler.

Od 2009 roku prowadzi program Kobieta Na Krańcu Świata, w którym przedstawia życie kobiet na najdalszych zakątkach Ziemi. Przedstawiała historie m.in. zapaśniczki z Kolumbii, japońskiej gejszy czy najmniejszej kobiety świata z Indii.

Martyna Wojciechowska była pięciokrotnie zaręczona, ale nigdy nie wyszła za mąż. Jej partnerem byli m.in. przedsiębiorca Leszek Czarnecki i płetwonurek Jerzy Błaszczyk. Ze związku z Błaszczykiem Wojciechowska ma córkę Marysię, która urodziła się w 2008 roku. Aktualnie dziennikarka jest związana z Przemkiem Kossakowskim.

Co myślicie o Martynie Wojciechowskiej w takim wydaniu? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nadchodzi nowe... M. 📸 @mariojaniszewski75 #newiscoming #wolf

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj