News

Masterchef: oto zwycięzca edycji! Wiemy kto wygrał

Masterchef: oto zwycięzca edycji! Wiemy kto wygrał

fot. instagram.com/masterchef_tvn

Masterchef cieszy się wielką popularnością w naszym kraju. Nic dziwnego – to największy program kulinarny w Polsce!

Jurorzy show, czyli Magda Gessler, Michel Moran i Ania Starmach, od lat gromadzą przed telewizorami rzesze sympatyków. W niedzielę 8 grudnia zobaczymy finał ósmej już edycji programu.

Z tysięcy chętnych została już tylko finałowa czwórka. Dlaczego czwórka, a nie trójka? W ostatnim odcinku kucharzom w gotowaniu przeszkodził ulewny deszcz, więc jurorzy nie wyeliminowali żadnego z nich. 

O tytuł ósmego polskiego Masterchefa walczą Magda Waś, Anna Łempicka, Marlena Cichocka oraz Grzegorz Zawierucha. Trzy panie przeciwko jednemu rodzynkowi! ? Kim są finaliści?

Magda Waś - Masterchef

Magda jest dyrektor zarządzającą w rodzinnej firmie informatycznej. Na co dzień mieszka w podwarszawskim Piasecznie. W programie dała się poznać jako bardzo wesoła osoba o ogromnym poczuciu humoru.

 

 

Anna Łempicka – Masterchef

Ania to najmłodsza finalistka Masterchefa. Ania jest streamerką - pokazuje w internecie relacje ze swojego gotowania i grania w gry komputerowe. Uwielbia gotować dla swojego narzeczonego!

 

 

Marlena Cichocka – Masterchef

Marlena marzy o otwarciu własnego bistro. Wielu rzeczy w kuchni nauczył ją dziadek. Kiedy nie gotuje, pomaga mężowi prowadzić agencję artystyczną. W wolnych chwilach podróżuje, fotografuje i żongluje.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jestem w finale MasterChefa! Do tej pory te słowa są dla mnie niewiarygodne. To więcej niż spełnione marzenia. Do tej pory nie wierzę, że za tydzień będę walczyć o tytuł VIII polskiego MasterChefa. Dziękuję Wam za wszystkie piękne słowa❤️ Miło się robi na sercu jak widzę, że można tak po prostu cieszyć się sukcesem drugiej osoby. 8. Grudnia godzina 20.00 wszyscy trzymamy kciuki! #masterchef#masterchefpolska#chefs#cheflife#mojegotowanie#mojakuchnia#womanchef#kucharka#kitchenlife#marlenagotuje#gotowanie#cooking#cook#kuchnia#baking#homebaked#tvgirl#tvn#cookingtime#chefslife#chefstagram#chefs#chefsofinstagram#dreams#dreamscometrue#marzenia#marzeniasiespelniaja#marzenie

Post udostępniony przez Marlena Cichocka MasterChef (@marlenagotuje)

 

Grzegorz Zawierucha – Masterchef

Widzowie pokochali Grześka za jego humor, pozytywne nastawienie i umiejętność zaskakiwania swoimi kulinarnymi pomysłami. Zawierucha jest w swojej licznej rodzinie prawdziwym szefem domowej kuchni – w końcu gotuje dla ponad 20 osób (!). Ma trójkę rodzeństwa biologicznego i aż dwudziestkę (!) rodzeństwa przybranego.

Jeśli zastanawiacie się co łączy Grześka i aktora Rafała Zawieruchę to spieszymy z pomocą – polski aktor Tarantino jest rodzonym bratem Grzegorza. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❗️⏰❗️⏰❗️Przepis na najlepszy REJS ❤ Krystalicznie czysta woda ?, błękit nieba, piaszczyste plaże ? i cień rzucany na patelnię ? Do tego wspaniali ludzie, najlepsze smakołyki, i to bujanie... ⛵ A wdzystko doptawione niesamowitą atmosfera żeglowania we flocie @feelharmoniasailingclub z @zawieruchawkuchni #tvn #masterchef #lovecooking #sailing #sailingboat #dream #travel #friends #goodcompany #friendsgoals #oceanview #oceanlovers #instatravel #boho #bohostyle #sunkissed #naturelover #nature #eat #summervibes #travelstroke #ivy #meryl #postcardsfromtheworld #instagood #wilderness #persuitofhappiness #enjoyyourlife #wildernessnation #paradiseonearth

Post udostępniony przez Grzesiek Zawierucha (@grzesiek_zawierucha)

 

[AKTUALIZACJA, 8.12.2019, 20.30] 

Finał ósmej edycji Masterchefa trwa. Uczestnicy przygotowali już pierwsze danie - suflet. Najlepszy w tej konkurencji okazał się Grzegorz Zawierucha. Drugie miejsce zajęła Madga Waś, trzecie - Ania Łempicka, a czwarte - Marlena Cichocka. 

[AKTUALIZACJA, 8.12.2019, 20.44]

Tematem przewodnim drugiej finałowej konkurencji była wątróbka. Tym razem najlepsze danie przygotowała Magdalena Waś. Tuż za nią znalazł się Grzegorz Zawierucha. Kolejne miejsce zajęła Marlena Cichocka, a ostatnie miejsce należy do Ani Łempickiej. 

Do ostatecznej walki o statuetkę ósmego polskiego Masterchefa przechodzą Magdalena Waś i Grzegorz Zawierucha! Przed nimi kolejne wyzwanie - przygotowanie przystawki oraz dania głównego. Kto zdobędzie tytuł Masterchefa? 

Masterchef 2020 – kto wygrał? Oto zwycięzca

Zwycięzcą ósmej polskej edycji Masterchefa zostaje Grzegorz Zawierucha!

Gratulujemy!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Grzesiek! Wygrywa! Gratulacje!

Post udostępniony przez MasterChef TVN (@masterchef_tvn)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Waś Masterchef (@magda_was_masterchef)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.