News

Chłopiec coveruje rapera Matę: 'waliłem wódę przed snem'

Chłopiec coveruje rapera Matę: 'waliłem wódę przed snem'

fot. youtube.com/SBM Label/An Tiks

Chłopiec zaśpiewał hit rapera Maty. Waliłem wódę przed snem – możemy usłyszeć na nagraniu. Czy to dobry materiał na cover?

W sieci pojawił się cover piosenki 100 dni do matury rapera Maty. Skróconą i akustyczną wersję stworzył nastoletni chłopiec. Internauci nie kryją zachwytu w komentarzach!

Edyta Górniak dostała baaardzo oryginalne życzenia >>

Mata: 100 dni do matury cover

Nie od dziś wiadomo, że YouTube jest wspaniałym miejscem dla twórców. Świetnym przykładem osoby, która zarobiła wielką karierę dzięki wrzucaniu swoich coverów właśnie na tę platformę jest Justin Bieber.

Kilka dni temu, bo 20 czerwca, pojawił się filmik użytkownika An Tiks, na którym chłopiec wykonuje singiel 100 dni do matury rapera Maty. Co ciekawe jest to skrócona i akustyczna wersja utworu.

Choć film wrzucony został zaledwie pięć dni temu, to już ma liczbę ponad 94 tysięcy wyświetleń. Użytkownicy nie kryją zachwytu w komentarzach.

Będę jak ciocia albo boomer w internecie: brawo!

To co tu zobaczyłam da się określić tylko jednym słowem, jedno duże: WOW!

Sztos, jesteś kozakiem!

Śpiewałam razem z tobą, pięknie śpiewasz!

Nie mogę przestać tego słuchać. Genialne!!!

Komentujący próbowali zgadnąć ile lat ma autor nagrania. Choć nigdzie nie ma potwierdzenia ze strony źródła, to jedna z użytkowniczek napisała, że chodzi z nim do szkoły i chłopiec ma 13 lat.

An Tiks ma prawie 11 tysięcy subskrybentów, a cover Maty nie jest pierwszym filmikiem na jego kanale. Chłopiec stworzył także serię o tytule Poradnik Gitarowy, w której pokazywał jak grać na instrumencie znane utwory.

Poniżej możecie posłuchać tego nietypowego wykonania piosenki 100 dni do matury.

Roksana Węgiel na zdjęciach z dzieciństwa. Ale słodziak! >>

Podoba Wam się? :-)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MATA (@33mata)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Brum Bruma” nakręciliśmy w mojej rodzinnej miejscowości, która nazywa się Sława. Bardzo ładne miejsce. Jest tam duże jezioro, a co za tym idzie - kilka atrakcji (w lato). Mój wujek Marcin ma tam sklep spożywczy i zgodził się go udostępnić na potrzeby klipu. Fajny z niego gość. Wózkiem woził mnie Pan Aleksander no i szczerze przyznam, że trochę bałem się, że będzie lipa, bo ogólnie specjalizuje się on w reklamach i filmach weselnych (w ogóle to 20 lat temu robił film z wesela moich rodziców xd), a nie hiphopowych klipach. Nieźle się dobraliśmy, bo dla mnie to też był pierwszy raz (było to kręcone jeszcze przed Biblioteką i NBCT). Z tego miejsca pragnę przeprosić Pana Aleksandra, bo staruszka zlekceważyłem - zdjęcia są przepiękne. Chciałbym też pozdrowić moje kuzynki Martusię, Dominisię i Kornelcię i ich koleżankę Izę, bo dzielnie pomagały nam na planie. Dzięki! PS. Piosenka jest na Spotify itp. Bibliotekę też już wszędzie wrzuciliśmy (trzeba wyszukiwać po tytułach, bo okazało się że jest jakiś francuski reggaeman o tej samej ksywie i podpięli moje traczki pod jego konto 🙃) fot. Aleksander Żukowski

Post udostępniony przez MATA (@33mata)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj