News

Mata ogłasza jedyny taki koncert! [DATA, BILETY]

Mata ogłasza jedyny taki koncert! [DATA, BILETY]

Fot. YouTube.com/SBM Label

Mata ogłosił „jedyny taki koncert w Polsce”. Gdzie i kiedy zagra raper? Jak zdobyć bilety? Sprawdźcie! 

Mata pobił rekord świata. Pokonał Travisa Scotta >> 

Mata – koncert

Na Instagramie @33mata pojawił się post zapowiadający występ na żywo artysty, który w 2019 roku zrobił zamieszanie singlem Patointeligencja. Niedługo później ukazała się jego płyta – 100 Dni do Matury.

Koncert Maty odbędzie się w sobotę 2 października 2021 roku na terenie lotniska Bemowo/Babice w Warszawie. Początek zaplanowano na godzinę 14.00.

Mata: koncert – bilety, cena

Wejściówki na koncert Maty są dostępne tutaj. W momencie pisania tego artykułu, z uwagi na zwiększony ruch zakupowy, wprowadzono tymczasowy system kolejkowy. Po wejściu na stronę zakupową wyznaczono 5 minut na dokonanie transakcji.

Koncerty w Polsce 2021-2022. Kto wystąpi w naszym kraju? >>

  • Bilet VIP – 350 złotych (osobne wejście, bilet kolekcjonerski, wejście na trybuny, osobny bar z markami premium, osobne toalety locker box),
  • Bilet regularny – 79 złotych,
  • Dopłata za bilet kolekcjonerski (ważna wyłącznie z biletem regularnym) – 50 złotych. UWAGA! Bilet kolekcjonerski NIE UPOWAŻNIA do wejścia na koncert, w tym celu należy zakupić bilet zwykły.

Macie już swój bilet?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.