News

Mata: Patoprohibicja nawiązuje do zatrzymania rapera. Nowa piosenka i teledysk

fot. YouTube.com/Mata

Mata wypuścił nową piosenkę i teledysk. Patoprohibicja nawiązuje do zatrzymania rapera, o którym informacja obiegła media 28 stycznia 2022 roku. Data – 28.01.2022 – jest też w tytule klipu.

Uwaga, tekst zawiera wulgaryzmy. 

Mata komentuje zatrzymanie przez policję>>  

Mata – Patoprohibicja (28.01.2022)

2 miliony skazań od początku prohibicji, miałem już nie prawić kazań, ale nie lubię policji. Moja sprawa się umarza, ale nie umorzą wszystkich, moja sprawia ile jaram, wszyscy w górę zapalniczki. (…) Doszło do zatrzymania dwóch przechodniów, mieli razem dwa gramy, dwie noce razem spędzili na dołku. System jest poj***ny, zrozum w końcu to babciu, no bo zawiną ci wnuka i się dowiesz o tym z „Faktów”. (…) Dostaniesz za to wyrok i nie dostaniesz kredytu, dostaniesz za to wyro w kiciu albo psychiatryku, dostaniesz za to wp****ol jak nie masz znanych rodziców, taka polska codzienność, że już równych wobec prawa tu jest kilku – rapuje Mata w nowym kawałku.

Kilka tygodni po zatrzymaniu przez policję, Mata skomentował zdarzenie i zapowiedział walkę o depenalizację marihuany. 20 kwietnia 2022 roku działalność zaczęła Fundacja 420.

Mata Tour: trasa koncertowa ogłoszona. Miasta, bilety >>

Fundacja 420 to przestrzeń dla wszystkich fanów muzyki, którzy chcą przyłączyć się do ruchu na rzecz depenalizacji marihuany w Polsce.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.