News

Osiemnastka Kacperka z Rodzinki.pl. Wśród gości Zdrójkowski i serialowa Zosia

Osiemnastka Kacperka z Rodzinki.pl. Wśród gości Zdrójkowski i serialowa Zosia

fot. Instagram.com/adam_zdrojkowski

Mateusz Pawłowski zdobył popularność dzięki roli Kacpra Boskiego w produkcji Rodzinka.pl. W 2022 roku serialowy Kacperek skończył 18 lat. Na przyjęcie urodzinowe zaprosił m.in. kolegów z planu.

Rodzinka.pl: Mateusz Pawłowski ma już 18 lat! Jak dziś wygląda i co robi? >> 

Rodzinka.pl to serial komediowy, który debiutował w 2011 roku. Wyemitowano w sumie 16 sezonów, ostatni odcinek widzowie zobaczyli 3 maja 2020 roku.

Produkcja opowiada o perypetiach rodziny Boskich – rodziców Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) oraz trójki ich synów – Tomka (Maciej Musiał), Kuby (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski).

Mateusz Pawłowski w Rodzinka.pl pojawił się kiedy miał 7 lat. Dorastał na oczach widzów, którzy mogli oglądać go w tej roli na ekranach aż przez 9 lat.

Rodzinka pl: Mateusz Pawłowski ma 18 lat

3 czerwca 2022 roku Mateusz Pawłowski obchodził 18. urodziny. Z okazji uzyskania pełnoletności, serialowy Kacper Boski zorganizował imprezę, na której nie zabrakło Adama Zdrójkowskiego i Emilii Dankwy. Emilia Dankwa w Rodzince.pl wcielała się w przyjaciółkę Kacpra. Relacja z hucznej zabawy pojawiła się na Instagramie 17-latki.

(…) Dziękuję bardzo za zaproszenie na Twoją osiemnastkę, Matiii. Jeszcze raz wszystkiego najlepszegooo! Bardzo miło było się zobaczyć po tych kilku latach – napisała serialowa Zosia Zalewska.

Madonna – kto zagra gwiazdę w filmie? Zapadła decyzja >>

Zobaczcie jak Adam Zdrójkowski i Emilia Dankwa bawili się na osiemnastce u Mateusza Pawłowskiego.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.