News

Megan Fox rozwodzi się z mężem. Byli razem 10 lat

Megan Fox rozwodzi się z mężem. Byli razem 10 lat

fot. instagram.com/meganfox

Megan Fox rozwodzi się z mężem po 10 latach związku. Kilka miesięcy temu para podjęła decyzję o separacji. Co jest przyczyną rozstania?

Megan Fox zdobyła popularność dzięki roli w filmach z serii Transformers. Choć wystąpiła tylko w dwóch pierwszych częściach to udało jej się podbić serca fanów. Niedługo później została uznana za najseksowniejszą kobietę świata przez czytelników For Him Magazine.

W 2010 roku wyszła za mąż za Briana Austina Greena. Para ma trójkę dzieci.

Megan Fox: rozwodzi z mężem

Już kilka lat temu zagraniczne media informowały o kryzysie w związku Fox i Greena. Informowano, że pomiędzy parą regularnie dochodzi do dużych kłótni. Aktorka już wcześniej chciała się rozstać z mężem, jednak udało im się dojść do porozumienia. Fox wycofała swój wniosek, ale zgoda nie trwała długo. Kilka miesięcy później para ogłosiła separację.

Portal Hollywood Life poinformował, że po 10 latach małżeństwa Meghan Fox złożyła pozew o rozwód. Podaną przyczyną są „różnice nie do pogodzenia”.

Powód nie powinien nikogo dziwić. Oprócz licznych nieporozumień między parą byliśmy również świadkami ich wzajemnych publicznych docinek. Brian Austin Green wyśmiał związek Fox z raperem Machine Gun Kellym. Megan odniosła się do tego oschle, wypominając aktorowi, że tak naprawdę, to tylko "lansuje się na ojca roku".

Podobno w załączonych dokumentach do pozwu jest zapis o równy podział opieki nad dziećmi. Wygląda na to, że para nie będzie walczyć ze sobą przed sądem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.