News

Meghan i Harry wzięli ślub przed Royal Wedding! Pobrali się w tajemnicy

Meghan i Harry wzięli ślub przed Royal Wedding! Pobrali się w tajemnicy

Fot. Instagram.com/kensingtonroyal

Meghan Markle i Harry wzięli ślub przed Royal Wedding! Pobrali się w tajemnicy. Opowiedzieli o tym trzy lata po ceremonii.

Meghan i Harry: płeć drugiego dziecka już znana! >> 

Meghan Markle i Harry wzięli sekretny ślub

Meghan Markle i książę Harry złożyli przysięgę małżeńską 19 maja 2018 roku w Kaplicy Świętego Jerzego na Zamku Windsor. W uroczystości wzięli udział wszyscy członkowie rodziny królewskiej. Przyjęcie weselne odbyło się na zamku w Windsorze.

Jak się okazało, wnuk królowej Elżbiety II i jego wybranka zostali mężem i żoną już 16 maja, przed oficjalną ceremonią. W sekretnym ślubie towarzyszył im tylko arcybiskup Canterbury, Justin Welby.

O tym, że wzięli sekretny ślub, Meghan i Harry opowiedzieli w kontrowersyjnym wywiadzie, którego jakiś czas temu udzielili Oprah Winfrey.

Pobraliśmy się trzy dni przed oficjalnym ślubem. Tego nikt nie wie. Zadzwoniliśmy do arcybiskupa i powiedzieliśmy: „Ten spektakl jest dla świata, a my chcemy związku między nami”. Byliśmy tylko my – powiedziała Meghan Markle.

Tylko nasza trójka, tylko nasza trójka! – dodał Harry.

Magda Gessler pokazała zdjęcie mamy. Podobne do siebie? >>

Jak donoszą portale, prywatna uroczystość odbyła się na terenie Pałacu Kensington – w posiadłości Nottingham Cottage, gdzie Meghan przyjęła pierścionek zaręczynowy od Harry’ego. Przypomnijmy, że zaręczyny pary zostały ogłoszone 27 listopada 2017 roku.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.