News

Meghan Markle i Harry – jakie imię dadzą drugiemu dziecku? Jest kilka typów

Meghan Markle i Harry – jakie imię dadzą drugiemu dziecku? Jest kilka typów

fot.instagram.com/sussexroyal/

Meghan Markle i Harry kolejny raz zostaną rodzicami. Jakie imię dadzą swojemu drugiemu dziecku? Jest kilka typów!

Harry i Meghan tym zdjęciem potwierdzają drugą ciążę. Poród niedługo? >> 

Meghan Markle jest w ciąży. Termin porodu

W walentynki 2021 Meghan Markle i Harry ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Radosną nowinę potwierdził rzecznik pary, a w internecie pojawiło się zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek księżnej Sussexu. Jego autorem jest przyjaciel Meghan i Harry’ego – Misan Harriman.

Na razie nie wiadomo czy Archie Harrison będzie miał siostrę czy brata. Mówi się, że maluch urodzi się jeszcze przed wakacjami.

Przypomnijmy, że informacja o tym, że rodzina Meghan Markle i Harry’ego się powiększy pojawiła się kilka miesięcy po tym jak ujawniono, że w lipcu 2020 roku para straciła dziecko.

Meghan Markle i Harry – imię drugiego dziecka

Już teraz typowane są imiona, które Meghan i Harry wybiorą dla swojego drugiego dziecka. Jak donosi People, wśród propozycji najczęściej pojawiają się Diana (dla dziewczynki) i Spencer (dla chłopca). Spekuluje się, że w ten sposób wnuk królowej Elżbiety II i jego żona oddadzą hołd księżnej Dianie.

Fani rodziny królewskiej są pewni, że drugie dziecko Meghan i Harry'ego będzie nosiło imię po mamie księcia i to niezależnie od płci – twierdzi Alex Apati z firmy bukmacherskiej Ladbrokes.

One rodzą w 2021 roku! Kto zostanie mamą? >> 

Często wymieniane są też takie imiona jak Alfie, Alexandra, Arthur, Thomas i Isabella. Z kolei mniej popularne są Emily, Sebastian, Marina, Willow i Doria (po matce Meghan Markle).

Myślicie, że któryś z typów się sprawdzi?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.