News

Meghan Markle wejdzie do polityki? 'Rozpocznie walkę o Biały Dom'

Meghan Markle wejdzie do polityki? 'Rozpocznie walkę o Biały Dom'

Fot. Instagram.com/kensingtonroyal

Meghan Markle wejdzie do polityki? Mówi się, że żona Harry’egp niedługo zamierza podjąć walkę o stanowisko prezydenta USA.

Książę Karol i Diana: ich tort weselny trafi na aukcję. Ma 40 lat >>

Meghan Markle prezydentem? 

Informacje o tym, że Meghan Markle rozważa kandydowanie w wyborach prezydenckich 2024 pojawiły się już kilka miesięcy temu. Teraz o planach politycznych 40-latki znowu jest głośno.

Królewski biograf powiedział w rozmowie z The Mirror, że księżna Sussexu rozpocznie kampanię, jak tylko Harry skończy promować swoje książki. Żeby spełnić „polityczne ambicje”,  ma wykorzystać swoje przyjaźnie. Przypuszcza się, że Meghan Markle obejmie stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych w ciągu 10 lat.

Z pomocą Clintonów, Obamów i Kamali Harris, którzy mają ogromne wpływy wśród Demokratów, Meghan Markle nie będzie miała trudności ze zdobyciem nominacji do Kongresu. Znajdzie się w Waszyngtonie. Wtedy rozpocznie walkę o Biały Dom – cytuje Toma Bowera Onet.pl.

Meghan i Harry dostali nagrodę. Nie zgadniecie za co >> 

Wciąż przypominana jest wypowiedź przyjaciółki księżnej Sussexu, która w wywiadzie dla Vanity Fair zdradziła, że Markle nie zrzekła się amerykańskiego obywatelstwa po królewskim ślubie, bo chciała „zostawić sobie otwartą drogę do "wejścia do polityki”.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.